Hawkeyho znepokojí zpráva, že jeho otec musí do nemocnice - myslí si, že je to něco vážného a rád by s otcem mluvil. V té době dorazí do tábora skupina námořníků, která tu soutěží se všemi ostatními. Protože jsou ve skvělé formě, ve všem vítězí. Potter chce vyhrát alespoň v kuželkách. (TV Nova)

Cheeter

Jedna z mála epizod, kde Hawkeye vidíme v jiné situaci, než jsme zvyklí. A tyhle díly mám rád, protože ukazují skutečný charakter rolí, stejně tomu tak bylo u Charlese. A kuželky jako druhou linii netřeba moc komentovat, svoji práci odvedli dobře. ()

• Methylenová modř se používá na léčbu při napadení parazity, nejčastěji GITU. (Winster)
  • Dozvídáme se, že křestní jméno Hawkeyeho (Alan Alda) otce je Daniel. (sator)
  • Poté, co mariňák navštíví latrínu, B.J. (Mike Farrell) odkazuje na „zemi nebesky modrých vod“. Jedná se o narážku na Hamm's Beer a reklamu na něj. Reklama zněla takto: „Země nebeských vod – Hammovo pivo, ze země borovic, vznešené balzámy, přichází, osvěžující pivo, Hamm, osvěžující pivo, Hamm.“ (sator)