Show Jerryho Seinfelda - Série 9

(série)
všechny plakáty
USA, (1997–1998), 9 h 21 min (Minutáž: 22–56 min)

Kamera:

Wayne Kennan

Jerry Seinfeld, Julia Louis-Dreyfus, Michael Richards, Jason Alexander, Wayne Knight, Steve Hytner, Patrick Warburton, Gordon Jump, Kristin Davis (více)

Epizody(22)

V poslední řadě slaví parta Festivus, vyráží na výlet do Indie, dlouze probírá starou televizní talk show a skončí za katrem kvůli fingovanému zločinu. (Netflix)

ScarPoul

Niektoré diely výborné. Iné zase pritiahnuté za vlasy. Ako keby tu miera absurdity dosiahla nový stupeň a narúšala tak zaužívané vtipy a prostredie v ktorom sa postavy nachádzajú. Na to, že sa jednalo o poslednú sériu je vidieť v niektorých dieloch absolútnu neschopnosť prísť s nejakým kvalitným nápadom. Finále je potom mdlé a nezaujímavé - až na Teri Hatcher. Čakal som od toho trochu viac. Neupieram tomu fenomenálnosť a kvality. Larry David niekedy trafí klinec po hlavičke tak ako nikto. Ale v konečnom dôsledku chápem, prečo to tak zapadlo. Každopádne som spokojný, že som to videl. 9. séria - 75%. ()

• Keď sa na začiatku Elaine (Julia Louis-Dreyfus) pozrie na budík, tak je 3:30. Ale keď potom zabúcha na stenu a prikryje si hlavu vankúšom, je len 3:29. (mcvpn)