poster

Romeo Akbar Walter

 • Austrálie

  Romeo Akbar Walter

 • Nový Zéland

  Romeo Akbar Walter

 • Velká Británie

  Romeo Akbar Walter

Thriller

Indie, 2019, 140 min

Režie:

Robbie Grewal

Scénář:

Robbie Grewal

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Dzeyna
  ****

  Indická rozvědka celkem jede bomby. Super.(7.8.2019)

 • Jirka_Šč
  ****

  Raazi se mi líbilo víc, nicméně ani tento film, zobrazující indickou špionáž v Pakistánu před válkou v roce 1971, není zlý. Je to syrovější (což není zlé) a trochu méně přehledné, což je pozitivum i negativum. Pozitivum, protože to dokáže překvapit, negativum, protože by občas víc vysvětlení neuškodilo.(11.8.2019)

 • Lukoboss
  ****

  Nutno dodat, že to bylo celkem milý překvapení. Film má přes dvě hodiny, přesto nenudí, navíc je to ze zajímavýho a neokoukanýho prostředí, což je další plus. Ano, indická tvorba má i svoje mouchy. Je u nich typický, některý věci nadmíru dramatizovat nebo do toho vkládat nějakou romantiku (zbytečně v tomto případě), a to tím stylem, že jsou dlouhý záběry na postavy, kde nikdo nemluví, ale hraje písnička s textem, kterej jakoby popisuje danou situaci. Je to divný, pro nás neobvyklý, ale oni to tak prostě mají, je to jejich styl. Každopádně práce tajných služeb není procházka růžovým sadem a pravdou je, že tady se nebojí to ukázat pěkně narovinu.(11.8.2019)

 • Andrea1717
  ****

  Film z prostredia výzvednej služby, na základe historických udalostí odohrávajúci sa v roku 1971 medzi Pakistanom a Indiou. V princípe zaujímavý pohľad na spôsob práce indickej rozviedky a hlavne, tak ako sa uvádza na záver filmu, pocta tým bezmenným, ktorí pre svoju vlasť obetujú všetko. Úprimne, kto z nás by sa na to dal? Film natočený hodne temne, zaujímavo a rozuzlenie tiež stálo za to.(4.8.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace