MovieZone Live Speciál

(pořad)
všechny plakáty

Vašek Rybář a Matěj Svoboda z filmového magazínu MovieZone.cz se ohlíží za filmovými klasikami. Pojmy i dojmy z nekonečného nakoukávání i nahlížení pod pokličku. (ČSFD)

Spiker01

Jakožto člověk, který si po zhlédnutí filmu pravidelně pročítá nejrůznější zajímavosti ze zákulisí, o ten moment překvapení přicházím, ovšem pořád se to skvěle poslouchá a doufám, že moviezoňákům ten zápal ještě nějakou dobu vydrží. Je z čeho brát. A doufám, že se zas někdy zastaví Cival. ()

Xmilden

Kluci jsou dobří, sleduju docela poctivě a ani mě už nevadí že občas se věnují filmu, o kterém mě teda ty zajímavosti zase až tolik nezajímají. Když vezmu že si pod drobnohled už stihli vzít: Policejní akademii, Sám doma, Predátora, Smrtonosnou past, Robocopa, Tango a Cash, Cliffhanger, Pravdivé lži, Halloween, Návrat do budoucnosti a mnoho dalších, prostě mě nezbývá než se těšit na další díly a jsem zvědavej čím mě příště překvapí. 100% ()

InJo

Dávám sice 5* jako u MZ Live, ale i tady mi neskutečně vadí přítomnost KarlaR... Ať už tam konečně přestane chodit a bude to naprosto dokonalý! ()

Kothy

Vedlejší projekt některých členů stránky MovieZone. Imf a Hlad to docela zvládají sami a vyjadřují se věcně k různým klasikám. Dozvíme se spoustu zajímavých věcí kolem natáčení atd. Viděn zatím pouze díl o Šíleném Maxovi. ()

Chrustyn

Nejen, že dostanete informace o novinkách i klasikách filmového plátna, navíc se u toho skvěle pobavíte, protože kluci jsou nehorázný hovada. A to je sakra plus. ()

luka4615

Další výborný projekt mého nejoblíbenějšího filmového magazínu MovieZone.cz s mými nejoblíbenějšími redaktory. PS: Přijde KarelR? ()

BoPo

Jednoznačne najlepšie podoba MovieZone. Ak ste na tom ako ja, že než dáte hodnotenie a napíšete komentár, tak rozkliknete zajímavosti, tak presne pre Vás je Speciál určený. Zoberú kultový, klasický film či filmovú sériu a narvú do Vás všemožné pikošky, kontexty doby...Tu najviac cítiť nadšenie redaktorov z filmového sveta ako takého. Tu najviac oceňujem ich prehľad, znalosti v kombinácii s neškrobeným prejavom. Imf a Hlad sú najlepšie zloženie, vystačia si sami úplne bez problémov. Aspoň im to nek*rví Cival svojimi emocionálnymi výlevmi, odbočkami a Rimsy neotravuje nejakým intelektuálnym rozborom charakteru vedľajšej postavy, ktorú hrdina zabil v prvej minúte filmu. ()

Ellmariachi

Web MZ sleduji už hodně dlouho. Na rozdíl od jiných webů jsou články čtivé. A díky tomu jsem narazil na MZ LS. Jsem rád, že někdo dokáže tak zapáleně mluvit o filmech, které mě kdysi formovali. Přeji borcům aby jim zápal vydržel co nejdéle a šťastnou ruku při dalších výběrech . 90 procent. ()

Figu

Tady není o čem! Pokud se člověk narodil v letech, který borci řeší a pokud miloval filmy, o kterých borci mluví, je na správné adrese! Adrese s názvem nostalgie! Jde o návrat za láskou našeho dětství, za žánrem dané doby a za legendama akčního filmu! Mám to štěstí, že jsem silnej ročník 87 a že sleduju tyhle borce! Živit vzpomínky je nádhernej koníček! Díky hoši! 90% ()

PavelVanekArt

Dvojice s nejlepší chemií Hlad a Imf nám připomínají klasiky jejich i našeho mládí, přihodí historky z natáčení, zajímavosti, nějaký čísla a člověk je hned o něco chytřejší s nostalgickou náladu. 5* a.k.a 100% ()

Lachtaan

Jestli mě něco momentálně baví poslouchat ještě o ždibec víc než samotný MovieZone!, je to definitivně jeho speciál, kde si kluci teprve berou na paškál zajímavá témata. Jako podcast ke školním povinnostem či do práce naprosto ideální. ()