MovieZone Live Speciál (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 40 min

Lukáš Grygar

Václav Rybář

Komentáře uživatelů k TV pořadu (20)

• KarelR

Tak jako nemůžu bejt všude, musím vám stačit v MovieZone Live!(25.1.2019)

Jakožto člověk, který si po zhlédnutí filmu pravidelně pročítá nejrůznější zajímavosti ze zákulisí, o ten moment překvapení přicházím, ovšem pořád se to skvěle poslouchá a doufám, že moviezoňákům ten zápal ještě nějakou dobu vydrží. Je z čeho brát. A doufám, že se zas někdy zastaví Cival.(25.1.2019)

Kluci jsou dobří, sleduju docela poctivě a ani mě už nevadí že občas se věnují filmu, o kterém mě teda ty zajímavosti zase až tolik nezajímají. Když vezmu že si pod drobnohled už stihli vzít: Policejní akademii, Sám doma, Predátora, Smrtonosnou past, Robocopa, Tango a Cash, Cliffhanger, Pravdivé lži, Halloween, Návrat do budoucnosti a mnoho dalších, prostě mě nezbývá než se těšit na další díly a jsem zvědavej čím mě příště překvapí. 100%(14.2.2019)

Dávám sice 5* jako u MZ Live, ale i tady mi neskutečně vadí přítomnost KarlaR... Ať už tam konečně přestane chodit a bude to naprosto dokonalý!(25.1.2019)

Najlepsi spin-off filmovej historie.(20.11.2019)

Vedlejší projekt některých členů stránky MovieZone. Imf a Hlad to docela zvládají sami a vyjadřují se věcně k různým klasikám. Dozvíme se spoustu zajímavých věcí kolem natáčení atd. Viděn zatím pouze díl o Šíleném Maxovi.(9.3.2019)

Další výborný projekt mého nejoblíbenějšího filmového magazínu MovieZone.cz s mými nejoblíbenějšími redaktory. PS: Přijde KarelR?(25.1.2019)

Tihle dva sympaťáci prostě baví... Jen tak dál!(25.1.2019)

Dá sa povedať, že z klasického MZtka si špeciál zobral to najlepšie. Imfa a Hlada a k tomu naviac sa namiesto nových filmov, ktoré ma už väčšinou nebavia, venujú klasikám na ktorých som vyrástol, keďže som podobne starý ako oni dvaja. Strašne sa mi páči jak nadšene fanúšikovsky dokáže imf hovoriť o tých klasikách a k tomu ho dopĺňa Hlad, ktorý ani nehne brvou. Som zvedavý, či sa niekedy nad nejakou srdcovkou z jeho mladosti dojme aj Hlad. Jednu hviezdičku strhávam za sem tam nejaký film, ktorý mi v mladosti nesadol a ani jeho vychvaľovanie v MZtku na tom nič nezmení (napríklad Veľký útek alebo Zlaté oko). P.S. Som rád, že tam tentokrát neotravuje KarelR. :) 8/10.(3.5.2019)

Web MZ sleduji už hodně dlouho. Na rozdíl od jiných webů jsou články čtivé. A díky tomu jsem narazil na MZ LS. Jsem rád, že někdo dokáže tak zapáleně mluvit o filmech, které mě kdysi formovali. Přeji borcům aby jim zápal vydržel co nejdéle a šťastnou ruku při dalších výběrech . 90 procent.(3.5.2019)

Chybí tomu KarelR.... Jinak naprostá špička!(25.1.2019)

Lepší než standardní MZ Live, protože to klukům nekazí Karel.(24.1.2019)

Jak by řekl jeden oblíbený, přesto nejmenovaný slovenský uživatel: Pumelenice.(29.1.2019)

Nerdovsky kecani o filmovych klasikach? To ja muzu!(25.1.2019)

Podívat se hlouběji na zoubek slavným filmům minulosti je skvělé, spousta informací, které se jeden jen tak nedozví.(25.1.2019)

Vedle Eurofotbalu, Livesportu a Facebooku je Moviezone moje nejnavštěvovanější stránka. Pánové dělají skvělý obsah a Live Speciál je přesně takový. Povídání o největších filmových milnících, zajímavosti, které neznáte, spojitosti, o kterých nevíte. Vždy podáno příjemnou přátelskou formou. Kdo ty kluky zná, ví co čekat.(7.12.2019)

Dobrý pořad, skvělý formát. Občas se objeví i nějaká ta celebrita, jako Cival nebo režisér, takže o překvapení není nouze. Škoda že Karel si bere až moc prostoru pro sebe a nepustí ostatní ke slovu, ale na to už jsme zvyklí z jiných pořadů.(25.1.2019)

Pred chalanmi klobúk dole...robia svoju "prácu" veľmi poctivo.(7.12.2019)

Tak tady dám plnej ranec, to je prostě paráda. Díky moc!(25.1.2019)

Kvalitní pořad o zajímavých novinkách a postřezích. Zapracoval bych víc na pravidelnosti a zvukové kvalitě, jinak paráda. Skvělá parta, skvělé názory.(30.9.2019)