MovieZone Live Speciál

(pořad)
všechny plakáty
Publicistický
Česko, 2018, 40 min

Vašek Rybář a Matěj Svoboda z filmového magazínu MovieZone.cz se ohlíží za filmovými klasikami. Pojmy i dojmy z nekonečného nakoukávání i nahlížení pod pokličku. (ČSFD)

Lachtaan

Jestli mě něco momentálně baví poslouchat ještě o ždibec víc než samotný MovieZone!, je to definitivně jeho speciál, kde si kluci teprve berou na paškál zajímavá témata. Jako podcast ke školním povinnostem či do práce naprosto ideální. ()

Urukhaj98

Potomek MZ Live, který víc než na zábavné hašteření jednotlivých členů redakce sází na fakta a zajímavosti o kultovních filmech. A taky mě to hrozně baví. 9/10 ()

djjay2x

Moc mě baví rozebírání důležitých (známých, i těch méně známých) filmů, jejich zákulisí a filmových poměrů historie (vč. EAF). Ale musí to uvádět jen Imf s Hladem. Jinak to ztrácí drive a kvalitu. ()

BoPo

Jednoznačne najlepšie podoba MovieZone. Ak ste na tom ako ja, že než dáte hodnotenie a napíšete komentár, tak rozkliknete zajímavosti, tak presne pre Vás je Speciál určený. Zoberú kultový, klasický film či filmovú sériu a narvú do Vás všemožné pikošky, kontexty doby...Tu najviac cítiť nadšenie redaktorov z filmového sveta ako takého. Tu najviac oceňujem ich prehľad, znalosti v kombinácii s neškrobeným prejavom. Imf a Hlad sú najlepšie zloženie, vystačia si sami úplne bez problémov. Aspoň im to nek*rví Cival svojimi emocionálnymi výlevmi, odbočkami a Rimsy neotravuje nejakým intelektuálnym rozborom charakteru vedľajšej postavy, ktorú hrdina zabil v prvej minúte filmu. ()

Figu

Tady není o čem! Pokud se člověk narodil v letech, který borci řeší a pokud miloval filmy, o kterých borci mluví, je na správné adrese! Adrese s názvem nostalgie! Jde o návrat za láskou našeho dětství, za žánrem dané doby a za legendama akčního filmu! Mám to štěstí, že jsem silnej ročník 87 a že sleduju tyhle borce! Živit vzpomínky je nádhernej koníček! Díky hoši! 90% ()

Mike_Doe

Veľmi zaujímavá partička filmových recenzentov/kritikov + MZ + EAF. Mr. Liberty & Mr. Fisherman dominujú. Pán Cífka by sa mal viac zamerať na komentovanie obsahu filmov a odpustiť si invektíva na kolegov. ()

Foxhound#1

Jo, tohle mě baví. Načuhování do zákulisí legendárních filmů našeho mládí, dětství je prostě fajn a kolikrát lituju, že to není delší. ()

Chrustyn

Nejen, že dostanete informace o novinkách i klasikách filmového plátna, navíc se u toho skvěle pobavíte, protože kluci jsou nehorázný hovada. A to je sakra plus. ()

boni

Povinný podcast pro každého filmového fandu, báječná cesta světem retra a nostalgie. Víc asi netřeba. ()

Standey

Miluju tohle povídání o filmech našeho mládí. Jednu hvězdu odebírám za filmy, které mi do tohoto formátu nesedí, jako například WWZ, Mumie, nebo Moulin Rouge. ()

Gemy

Miluju tyhle sepciály, člověk se dozví tolik zajímavostí ze zákulisí, okolo herců a všeho dalšího. Podobný kanál v Česku nenajdeš a Imf a Hlad jsou skuteční experti a nadšenci ! Jen tak dál ! ()

Likan7

Vedle Eurofotbalu, Livesportu a Facebooku je Moviezone moje nejnavštěvovanější stránka. Pánové dělají skvělý obsah a Live Speciál je přesně takový. Povídání o největších filmových milnících, zajímavosti, které neznáte, spojitosti, o kterých nevíte. Vždy podáno příjemnou přátelskou formou. Kdo ty kluky zná, ví co čekat. ()

Kinofil

Kvalitní pořad o zajímavých novinkách a postřezích. Zapracoval bych víc na pravidelnosti a zvukové kvalitě, jinak paráda. Skvělá parta, skvělé názory. ()