Reklama

Reklama

Akta X - Série 10 (2016) (série)


Můj boj 2 (S10E06)

(epizoda)
  • USA My Struggle II (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Agent Mulder je nezvěstný. A imunitní systém většiny lidí zničil zvláštní virus. Scullyová se snaží najít protilátku a agent Miller pátrá po Mulderovi... (TV Prima)

Recenze (31)

venison 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S01E06 - Závěr seroše mne moc nepotěšil.. Děj sklouzává opět k počátečním dílům série, kdy se o všem moc mluví, ale nijak se nic neděje.. Celý závěr byl prosáklý všemi možnými konspiračními teoriemi.. Navíc Dana postupovala na závěr nelogicky, hystericky, slibovala řešení, i když bylo nereálné splnit.. Opět se tu objevují mladší verze obou protagonistů.. Zklamání :-( ()

dO_od

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Svět končí ale jediný, kdo to vysílá, je nějaký pošuk na Stream.com. Mulder se pere s jakýmsi poskokem a celé je to zrychlené, protože na place nebyl choreograf a za normální rychlosti by ta bitka byla k smíchu. Vysvětlovačky si taháme ze zadku, protože X-Files už jsou stejně mrtvé, tak proč si ještě nekopnout. Lidstvo zachráníme mimozemskou DNA, kterou super-rychle vyrobíme v laboratoři ve dvou lidech. Nemocnice je plná lidí ale necháme stejně sestřičku (patřičně obsazenou indku) odvykládat, jak je situace nezvladatelná. Nakonec ukončíme epizodu označenou jako "This is the end" cliffhangerem, ve kterém jakési UFO osvítí hlavní dvojici agentů na mostě uprostřed bůhvíkde. A mohl bych pokračovat, místo toho na to ale fakt kašlu - celou dobu jsem čekal, že se jedná o fór, Chris Carter to ale myslí smrtelně vážně a já nemůžu, než vycouvat. První odpadový seriál (desátá série, buďme přesní) po hodně, hodně dlouhé době. Gratuluji, nic horšího ve zlatém věku televize už napsat a natočit nešlo. ()

Reklama

JohnCZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdyby se celá šestidílná série soustředila na zápletku z prvního a poslední dílu, byl bych nejspíš mnohem spokojenější. Protože i přes celou tu uspěchanost a roztříštěnost měl poslední díl grády a rozjel docela epický průser, u kterého jsem si nemohl nevzpomenout (NÁSLEDUJÍ MENŠÍ SPOILERY) na poslední sérii Fringe. Ta totiž přinesla obdobnou změnu ve schématu celého seriálu a popravdě bych se vůbec nezlobil, kdyby po tomhle dílu následoval konec takových Akt X, jakých jsme doposud znali. Protože, co si budeme povídat, i přes všechny ty naděje, tohle ta stará dobrá 90.ková Akta X už nejsou a nejspíš ani nikdy být nemohla. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pozitivum: Není to nudné. Negativum: Všechno ostatní. Kdyby se děj My Struggle II odehrával na ploše všech šesti dílů minisérie, tak by to možná bylo fajn, ale takhle je to tak uspěchaný chaos, až je to směšné. Zvraty se tahají z rukávu, o světové apocalypse informuje Jeff z Community, Scullyová něco kutí v laborce s nesmypatickou prudou, nikomu ovšem myslím nemůže být jasné co přesně (jasně, protilátku ...). Úkrok od dosavadní mytologie bych odpustil, ale to s Monicou Reyesovou neodpustím. A ten závěr, to není pečlivě vystavěný cliffhanger, to je prostě utnutí v půlce, jak kdyby najednou vypadl proud. Cartere, nasral jsi mě, fakt. ()

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celá táto nová séria mala byť možno len jedným celovečerným filmom pozostávajúcim z prvého a posledného dielu série My Struggle I a II. Nápadov bolo ale viac, niektorých dobrých, iných menej a tak vznikla miniséria. Tento záver a zároveň nový začiatok je dostatočne výživný, znepokojivý a priaznivci konšpirácií skutočného sveta môžu byť dostatočne vyľakaní. Sklamal ma len záver s lacnou záchrannou naháňačkou, takže za plný počet to nebude. –––– Ste chorý! – Choré je nemať moc. Nikto nedokáže zachrániť ľudstvo pred sebazničením. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama