Padlý anděl (S01E10) (epizoda)

 • USA

  Fallen Angel

Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA / Kanada, 1993, 46 min

Režie:

Larry Shaw

Kamera:

John S. Bartley

Hudba:

Mark Snow

Střih:

James Coblentz

Kostýmy:

Larry S. Wells
(další profese)
 • Tommassi3
  *****

  "Slyšíš ten rambajz, Scullyová ?? To jsou kladiva a hřebíky !! Na náměstí už stavěj šibenici.." ;)(6.1.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Jak můžu vyvrátit lži opatřený úředním razítkem?" Pohádka o Libyjské stíhačce s jaderným arzenálem sestřelené nad územím USA je ještě vtipnější než ta o Saddámových chemických zbraních. A potvrzuje ji i meteorit vznášející se nad Wisconsinem. Tohle mě prostě bavilo, ale Mulderovo pochybení s nevyplněním formuláře 302 bylo prostě neomluvitelné. Jak takový bordelář vůbec může dělat u FBI? Prostě může, protože nepřátelé si ho chtějí držet blízko u těla a tomu rozumím.(7.5.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "Somebody is always paying attention, Mr. Mulder."(16.2.2018)

 • GASTON73
  ****

  Budoucnost projektu Akta X je v ohrožení, když se Mulder tajně infiltruje do vládního programu, který má kamuflovat nehodu UFO. V lese havaruje mimozemská kosmická loď. Na místo havárie se bleskově dostaví armáda, evakuuje celou oblast a snaží se tuto událost utajit. Muž z Pentagonu o tom poví Mulderovi a řekne mu, že Mulder má dvacet čtyři hodin, než bude celá oblast "asanována". Mulder pronikne až k místu havárie, ale když ho fotografuje, je zadržen. Po zadržení se setkává s Maxem Feningem, UFO maniakem a Mulderovým obdivovatelem. Armáda zatím hledá pilota havarovaného UFO. Scullyová Muldera osvobodí a informuje ho o tom, jaké problémy ho čekají u FBI s jeho nadřízenými. Mezi tím se pilot UFO střetne s jednotkami, které po něm pátrají, a zlikviduje je. Mulder zadrží Feniga a všimne si, že Fenig má za uchem jizvu podobnou jizvám, jaké mívají ti, které unesli mimozemšťané. Scullyová Maxe považuje za mentálně labilního. Mulder ho však pronásleduje do skladiště, kde se setkávají s mimozemšťanem. Max je unesen. Po návratu do Washingtonu Muldera vyslíchá vyšetřovací výbor. Když Mulder opustí místnost, Muž z Pentagonu výboru sdělí, že by bylo daleko nebezpečnější propustit Muldera z FBI a nechat ho uveřejnit všechno, co ví, než ho nechat u FBI dělat jeho práci. (oficiálcí text) Více zde: http://gastonrolinc.webnode.cz/products/serialy/(5.5.2017)

 • - Ke konci pronese postava Deep Throat (Jerry Hardin) slavnou hlášku z filmu Kmotr II (1974): "Drž si své přátele blízko, ale nepřátele ještě blíž." (killberrybil)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace