Erlenmeyerova nádobka (S01E24) (epizoda)

 • USA

  The Erlenmeyer Flask

Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA / Kanada, 1994, 46 min

Režie:

R.W. Goodwin

Scénář:

Chris Carter

Kamera:

John S. Bartley

Hudba:

Mark Snow
(další profese)
 • Loki_Six
  *****

  "Let me tell you something you should know. In 1987, a group of children from a southern state were given what their parents thought was a routine inoculation. What they were injected with was a clone DNA from the contents of that package you're holding as a test. That's the kind of people you're dealing with!"(19.2.2018)

 • Tommassi3
  *****

  "Nikomu nevěřte !!"(21.1.2017)

 • Martrix
  ****

  Konečně díl, jehož děj se motá kolem mimozemšťanů a který se zabývá konspirací. Už když se objevil Mulderův tajný zdroj, bylo zřejmé, že tentokrát nepůjde o nějaký zfilmovaný článek z pofidérních časopisů. Zabíjí se tady a i Dana přichází o svou skepsi, ohledně mimozemské formy života na Zemi. Velmi solidní zakončení řady.(18.2.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "V případě, že je to jenom opičí moč, jdu od toho." Pochybující agentka Scullyová při setkání s pátým a šestým nukleotidem DNA, radioaktivní zelenou krví a nějakou tou důležitou mrtvolou už snad konečně začala trošku věřit. A já si to užil, přestože zrušení projektu Akt X a osud Muže z Pentagonu mě kdysi dávno docela překvapilo.(15.6.2018)

 • Colonist
  ****

  Solidní raná mytologická epizoda, v níž se poprvé setkáváme s mimozemskými hybridy se zelenou krví, kteří nás budou provázet prakticky celým seriálem. Ačkoliv je v epizodě několik ikonických momentů, na pět hvězdiček to není. Pořád je to takové trošku krkolomné.(10.11.2019)

 • - Spoiler: Agent Mulder (David Duchovny) na Pandora Street v Zeus Storage nachádza objav svojho života. V gréckej mytológii bola Pandora dievča, ktoré od najvyššieho boha Dia (Zeus) dostala skrinku, ktorú nemala nikdy otvoriť. Mulder i ona však skrinku otvorili. (Sociopath)