Trojice (S02E07) (epizoda)

John S. Bartley

Mark Snow

Paul Brown

Stephen Mark

"Já vím, co tě zabít může. Četl jsem Draculu." Mulderovo hledání Otce, Syna a Ducha nesvatého mi přineslo dostatek "kousavé" zábavy. Mulder si totiž našel správnou vraždu, při vyšetřování nešetřil hláškami, nechal se oholit od upírky a ještě odhalil tajemství chleba naplněného krví. Tady to zkrátka jiskřilo a to mě baví.(29.6.2018)

"Copak vy nechcete žít věčně, agente ??" - "Pokud se do módy vrátěj úzký kalhoty, tak ne.." ;) Nutter si pohrává s upírskou tématikou, znovu ve formálně vytříbené epizodě, způsobem, který mu ostatní mohou jen závidět..(3.2.2017)

Tak tohle bylo mimo asi jako Albanský akciový trh.(16.4.2018)

"It's probably ignorance of porphyria as a disease that led to the creation of vampire myths in Asia in the Middle Ages... I had dismissed the possibility of the actual existence of such a creature as myth."(20.2.2018)

Tentokrát se tvůrci podívali na zoubek upírům. Mulder se snaží ztrátu Dany překonat prací a vydává se lovit vraha, který vysává obětem krev. I přes atraktivitu námětu, se nepovedlo vnést pořádnou atmosféru. Navíc konec je z kategorie...a to je všechno?!(13.3.2018)