Ohnivák (S02E09) (epizoda)

 • Česko

  Ohnivý chodec

  (neoficiální název)
 • USA

  Firewalker

Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA / Kanada, 1994, 45 min

Režie:

David Nutter

Kamera:

John S. Bartley

Hudba:

Mark Snow

Producenti:

Paul Brown
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

 • Tommassi3
  *****

  "Některé šokující pravdy by raději měly zůstat pohřbeny.."(4.2.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Vždyť už je mrtvej. Kolikrát ho ještě chcete zabít?" Mulder a Scullyová v souboji s neznámou houbou mě moc nebavili. Doufám, že po návratu z karantény přijdou s něčím zajímavějším.(10.7.2018)

 • Martrix
  ****

  Podruhé hrozba z nitra země. Po červíkovi z ledu, tady máme dáreček ze sopky. Na můj vkus obsahově velmi podobný námět v krátkém rozmezí. Nicméně je hezké vidět, že je Dana opět v kondici a že únosem nepřišla o svůj zatraceně skeptický pohled na všechny Mulderovi hypotézy. Oproti předchozím dílům je něco malinko jinak...působí to kompaktněji a kvalitněji.(23.3.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "Scientific data? We're talking about revisiting the very origin of the earth, peering into the fire where it all began - a human endeavor more important even than man's exploration of space."(23.2.2018)

 • Arkanoid
  ****

  Z epizód mimo civilizáciu vedie Darkness Falls, no ani táto nie je zlá.(6.5.2018)

 • Grogan
  *****

  Tyhle epizody, kdy byli Mulder a Scullyová odříznuti od civilizace, se mi zdály nejlepší z celého seriálu. Na Ice to asi nemá, ale i tak je to výborná epizoda, kde se najdou velmi působivé momenty. Jen tam nějak zapomněli vysvětlit ten tajemný stín na začátku, že by jim přítomnost parazita v těle umožnila se pohybovat v takových teplotách? ("Co děláte, Trepkosi? Je už mrtvej, tak kolikrát ho ještě chcete zabít?" - "Není to on, koho se tu snažím zabít.")(23.3.2018)

 • Honza__St.
  ***

  Po trilogii s únosem Scullyové to nejspíš chvilku trvalo, než scénáristy napadlo něco pořádného, tak prostě zkopírovali zápletku dílu "Led", a bylo vymalováno. Výsledek podle toho vypadá. Nejsilnějším místem je tedy přirozeně úvod, ve kterém M. a S. diskutují, jestli by si Dana po předchozím výletu "na druhý břeh" neměla dát na chvilku pohov.(22.3.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace