Reklama

Reklama

Akta X - Série 2 (1994) (série)


Hmyz (S02E22)

(neoficiální název) (epizoda)
  • USA F. Emasculata

Obsahy(1)

Zatímco agentka Scullyová vyšetřuje šíření smrtelné nákazy ve vězení, agent Mulder vystopuje dva uprchlé trestance nakažené touto nemocí. (Epistemolog)

Recenze (8)

Colonist 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neprávem přehlížený díl. Moc se o něm nemluví, v žebříčcích se neobjevuje, přitom se jedná o vynikající epizodu. Zřejmě je to dáno tím, že to nejsou úplně klasická Akta X. Paranormální jevy se tu tentokrát nevyskytují, celé se to točí kolem vládní konspirace a šíření nebezpečné nákazy. Není to sice nic originálního, ale je to dobře napsané a zatraceně napínavé. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"The F. Emasculata is a parasitoid, a bug that carries a parasite. In this case, a deadly parasite that attacks the immune system. The pustules are part of the natural reproductive cycle. They're full of the larvae that you see there in the scope." ()

Reklama

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na začiatku si divák musel užiť nie celkom čisté sklo kamery. Neskôr našťastie tvorcovia precízne zvýraznia akčnú zložku snímaním väčšieho priestoru, rýchleho strihu a dynamiky a záhadný smrteľný prípad dostáva hneď nový rozmer. Dean Norris ku dvojke Duchovny-Anderson celkom pristane. Temná, konšpirátorsky plodná epizóda nestráca ani na chvíľu na svojej pôsobivosti a záverečný soundtrack len perfektne podčiarkuje pachuť skazenosti. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Tu nemoc jsme zastavili zadržením informací." Tak mají lidi nárok na pravdu nebo nemají? Odpověď slušňáka Muldera je A, ti mocní odpovídají B a tradičně zfalšované statistiky jsou na jejich straně. Mě tento další prohraný boj dost bavil, jen ta nulová ochrana sterilních doktorů před prskajícími vředy mě moc nepřesvědčila. A pokud někdy v mém okolí uteče z klece nějaký zákeřný virus, tak mě o tom neinformujte. Já prostě chci být šťastný až do své smrti. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Dozorci nejspíš vězeňský filmy moc nesledujou.." ;) Tradičně formálně famózní a žánrově uvědomělá Bowmanova epizodka variující hned několik motivů kultovních bijáků.. ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama