Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Agent Mulder uvízne na palubě vlaku, kde je maskovaná pitevna, nájemný vrah, který tvrdí, že pracuje pro NSA, ale také schovaná časovaná bomba. Agentka Scullyová mezitím vypátrá svůj implantát, o kterém se domnívá, že poskytuje logické vysvětlení toho, co se děje. Mulder je přesvědčen, že za vším je vytvoření hybrida člověka a mimozemšťana. (Epistemolog)

(více)

Recenze (6)

Colonist 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pozor spoilery! Bomba. Druhý díl je ještě lepší než první. Po dějové stránce ho zcela válcuje. "731" je totiž mytologický zážitek kvalitativně srovnatelný s trilogií "Anasazi". Opět jde o mytologii v té nejlepší podobě. Je až neuvěřitelné, co všechno se tu odehraje v prostých 45 minutách. Mulder a Scullyová stráví celý díl odděleně a obě jejich dějové linie jsou skvělé. Scullyová více poznává svůj implantát a vydává se do kolonie malomocných, kde probíhaly zvrácené experimenty na lidech. Její návštěva má vynikající atmosféru. Navíc tam potkáváme člena Syndikátu, který do terénu moc často nevyráží, takže i v tomto ohledu je to zajímavé. Dění s Mulderem ve vlaku je rovněž super. Je to výborně natočené, napínavé a mírně klaustrofobické. Nevím, jestli je to jen u mě, ale ten zabiják z NSA mi hrozně připomíná Lance Henriksena (když jsem byl mladší, tak jsem si myslel, že ho opravdu hraje). Je to dobrá postava, která se vryje do paměti. Tento díl také obsahuje jeden z mých nejoblíbenějších momentů s Mr. X. Mimochodem, vždycky zapomenu na to, že se tu objeví Muž s cigaretou. Když čtu na začátku jméno jeho představitele v titulcích, tak si říkám: "Co? Tady přece nehraje! To si nepamatuju!" A až na konci mi to dojde. :-) "731" je zkrátka další z mytologických klenotů. ()

Reklama

Nikolas__ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pečeť úžasu - 90 - 95%_ Výborný díl snad se vším všudy. Nepamatuji si jestli je to lepší než první část, nebo horší, ale to je jedno. Celkově musím dát nějaké opáčko tohoto super dvojdílu.  Zábavné, napínavé, přiměřeně akční, dějově obsáhlé. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • V scéne, v ktorej si agent Mulder (David Duchovny) prezerá poznámky japonského doktora, je vidieť, že všetky strany sú úplne totožné. (kokolo)

Reklama

Reklama