Mulder pronásleduje beztvarou mimozemskou entitu přebývající v Krycekově těle. (Disney+)

Arkanoid

-Alex Krycek? -Yeah, nice guy, killed my father. Úvodom zaujmú spomienky na mimozemského nepriateľa, ktoré navodia napätie podporené napínavou hudbou, potešia starostlivá Scully a nekompromisný Mulder. Autonaháňačka a vytláčačka zaujme, no The Hitcher to nie je. Bohužiaľ. To by sme boli o nejaký ten level vyššie. Príjemnú atmosféru a výkony skvelých hercov kazí už tradične nesmrteľnosť hlavných hrdinov. ()

Colonist

Já jsem tento dvoudíl vychválil do nebes v předešlém komentáři, tak se nebudu opakovat. Všechno platí, jen nám tu navíc ještě přibyl Syndikát. Děsivosti oproti první části ubylo, ale zase je tu větší porce té správné mytologické atmosféry. Napínavá přehlídka ikonických momentů tímto dílem pokračuje. Všichni zúčastnění podávají výborné herecké výkony. Manners si s režií své první mytologické epizody poradil na jedničku. Možná to nepůsobí tak velkolepě jako díly od Bowmana nebo Goodwina, ale i tak je to skvělé. Lepší rozuzlení si příběh z "Piper Maru" nemohl přát. P. S. Pohled na Frohika na bruslích u mě z hlediska vtipnosti trumfne většinu komediálně laděných epizod :-). ()