Plastický chirurg si pomocí černé magie možná prodlužuje život. (Disney+)

Colonist

Jeden z nejkrvavějších dílů seriálu. Zápletka je hodně přitažená za vlasy (aplikování černé magie na klinice plastické chirurgie), ale i tak je to velice dobrý díl. Najde se tu několik děsivých momentů a atmosféra je pořádně temná. Je trochu škoda, že je tento díl v rámci seriálu poměrně zapomenutý a přehlížený. Nezaslouží si to. ()

Trevor

Na oddelení plastickej chirurgie zomrie po chybe lekára pacient, ktorý si na zákrok nepamätá. V operačnej miestnosti objaví agent Mulder pentagram a zistí, že sa nejedná o jediného pacienta, ktorý v tejto nemocnici na rovnakom oddelení skonal. ()

tron

Zvrátené, drsné a nechutné, ale tiež veľmi dobré, temné a bez humoru. Takéto Akty X mám rád, aj keď na môj vkus bol ústredný záporák príliš ľudský; z Aktov X mám predsa len najradšej príšery typu Tooms alebo Hostiteľ. Každopádne poriadne temná epizóda, ktorej štvrtá hviezda unikla len o metlu. ()

Nikolas__

Standartní pečeť - 70 - 79%_ Divná nechutná epizoda, na první shlédnutí mi moc nesedla, na další ano. Je to povedené a celkem originální MOTW, které rozhodně neurazí, ale ani nenadchne. Vážně by mě zajímalo co všichni s touto řadou mají, podle mě to je jedna ze slabších z prvních devíti... ()