Démoni (S04E23) (epizoda)

 • USA

  Demons

Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA / Kanada, 1997, 45 min

Režie:

Kim Manners

Kamera:

Joel Ransom

Hudba:

Mark Snow
(další profese)
 • Tommassi3
  *****

  "Muldere, přiznal ses k něčemu ??" - "Jen ke své ignoraci.." ;) No, snad jen ignorant by popřel, že Kimm Manners, budiž mu země lehká, platil za toho vůbec nejšikovnějšího režiséra, který se na Aktech X vůbec podílel.. Famózní skládačková epizodka..(4.12.2017)

 • Monicina
  *****

  Geniálne. A tá scéna medzi Mulderom a jeho matkou.(23.3.2018)

 • Trevor
  **

  O 5 ráno zazvoní Scullyovej telefón.Volá Mulder, ktorý sa nachádza v akomsi moteli v štáte Rhode Island zakrvavený a ktorý netuší ako sa tam dostal.Navyše, krv na košeli nie je jeho.Skvelo začinjúca epizóda sa premení na ďalšiu z tých nudných, v ktorých sa Fox naháňa za prízrakmi svojej sestry.(15.2.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "I had those people's blood on my shirt, Scully. I was missing for two days, I have no recollection of my actions during those two days, there were two rounds discharged from my gun, I had the keys to this house and the keys to their car. Do the words "Orenthal James Simpson" mean anything to you?"(2.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace