Akta X - Série 7 (série)

Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA / Kanada, 1999–2000, 16 h 27 min (Minutáž: 44–45 min)

Bill Roe

Mark Snow

David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi, Mimi Rogers, Michael Ensign, JoNell Kennedy, Conrad Roberts, John Finn, Mari Weiss, Abdoulaye NGom, William B. Davis, Nicholas Lea, Jerry Hardin, Floyd 'Red Crow' Westerman, Brian George, Chad Donella, Mark Pellegrino, Judith Hoag, Lance Henriksen, Holmes Osborne, Colby French, Brittany Tiplady, Octavia Spencer, Romy Windsor, Michael Dempsey, Stephen Ramsey, Scott Cooper, Nicki Aycox, Ann Dowd, Tom Bower, David Wells, Les Lannom, Rachel Winfree, Bill Dow, Willie Garson, Alyson Reed, Tony Longo, Shia LaBeouf, Nicholas Worth, Marshall Manesh, Chris Fogleman, Scott Wilson, Nick Chinlund, Steve Rankin, Emilio Rivera, Lisa Arch, Rick Cramer, Tara Buck, Ricky Jay, Robert LaSardo, Jim Maniaci, Dennis Keiffer, Sherri Howard, Steven Barr, Randy Oglesby, Tracy Middendorf, Eric Nenninger, Beth Grant, Mark Rolston, Spencer Garrett, Kim Darby, Anthony Heald, Patience Cleveland, Ed Beechner, Fort Atkinson, Judson Mills, Perla Walter, J.W. Smith, Tara Karsian, Lombardo Boyar, Ron Gilbert, Krista Allen, Constance Zimmer, Tom Braidwood, Dean Haglund, Bruce Harwood, Billy Drago, James Morrison, Kate McNeil, Cara Jedell, Dylan Kussman, Michael Shamus Wiles, Louise Latham, Timothy Landfield, Gina Mastrogiacomo, F. William Parker, John Mese, Wendy Schaal, Ashley Edner, Colleen Flynn, Stacy Haiduk, Nicolas Surovy, Carol Banker, Scott Vance, Dennis Boutsikaris, Richard Cox, Tobin Bell, Arthur Rosenberg, Garry Shandling, Téa Leoni, Harris Yulin, Randall 'Tex' Cobb, Art Evans, Jack McGee, Rob Van Dam, Gene LeBell, Kathy Griffin, Paula Sorge, Will Sasso, Kevin Weisman, Leon Russom, Andy Umberger, Laurie Holden, Brian Thompson, Gretchen Becker, Darin Cooper, Eddie Kaye Thomas, Peter Macdissi, Sarah Koskoff, Zachary Ansley, Dick Clark, Megan Leitch, Rebecca Toolan, Shareen Mitchell, Megan Corletto, John O'Brien, Paul Hansen Kim, Pamela Gordon, William Forward, Kevin Porter, Cheryl White, María Celedonio, Dusty Sorg, Christopher Michael, Jim Hanna, Elayn J. Taylor

Komentáře uživatelů k sérii (3)

Ani mě nenapadlo, že sedmá série je schopná konkurovat těm nejlepším a dokonce trošku převyšovat předešlé dvě. První díly ve kvalitě nezaostávají těm nejlepším a ty konspirační jsou na jedničku zvládnuty, bez velkých přeháněk. Možná od epizody All Things dochází tvůrcům dech, ale celkově velká spokojenost a překvapení......8/10(8.2.2017)

Akta X se poprvé začínají bortit pod tíhou Carterova megalomanství.. Dana je těhotná a Mulder je pryč !!(7.2.2018)

Sedmá série je velmi rozporuplná. Alespoň pro mě určitě. Jsou tu skvělý díly, který patří k tomu nejlepšímu, co jsem zatim v Aktech viděl (Je Souhaite, Requiem, X-Cops, Millennium), ale na druhou stranu tu jsou i díly, u kterých bylo vidět, že začínají být scénáristé v háji a už i já jsem občas pociťoval, jak všichní píší o tom, jak jsou poslední série hrozný. Díly jako hollywood A.D., Orison nebo Chimera nejsou vůbec povedený a jen ničí tu auru něčeho velkýho, kterou Akta X rozhodně měli. Přesto, posledn dva díly byly výborný a jen doufám, že osmička na to naváže.(4.3.2017)