Nepravděpodobné (S09E13) (epizoda)

Mark Snow

Harry V. Bring

Kostýmy:

Luellyn Harper

Hudba, čísla, Burt Reynolds, odlehčené až parodická atmosféra a je to nejlepší díl celé deváté řady. Sice se párkrát scénář zachová hodně stupidně, ale v tomto díle jde hlavně o zábavnou nadsázku.(26.4.2017)

• Trevor

Agentka Reyesová objaví medzi viacerými vraždami súvislosť v numerológii, a tak FBI zostaví tým pod vedením Doggeta aby vypátrali a chytili sériového vraha. Už úvod epizódy napovie pôjde opäť o epizódu, ktorú netreba brať vážne. Muzikálové prevedenie je však už mimo akékoľvek aspoň trochu sériozné poňatie seriálu, hlavne ak epizóda mohla byť skvelá, ak by bolo natočená v štýle častí venujúcich sa Toomsovi či Moddelovi.(8.3.2018)

"Jdi k čertu !!" - "A mám říct, že mě posíláš ??" ;) Ďábelský Reynolds, ďábelský Carter.. Skvostná epizoda a zřejmě i Chrisova úplně nejzajímavější..(3.3.2018)

"2,598,960 possible five-card hands. 1,277 flushes in any given suit. 1,098,240 ways to make two-pairs and yet.. the game can't beat a man - Man only beats himself."(20.6.2018)

• - Väčšina hudby v tejto epizóde je od francúzskeho skladateľa menom Karl Zéro. Záverečná skladba nesie názov "Io Mammate E Tu". (xun)