Můj boj 3 (S11E01) (epizoda)

 • USA

  My Struggle III

 • Slovensko

  Môj boj III

Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

USA / Kanada, 2018, 42 min

 • jefff
  **

  Souhlasím, že jde o dost možná nejslabší díl v historii Akt X. Carterovi a spol ujel vlak. Zpracování je překotné, zastaralé a snahy o modernizaci vyzněly spíš úsměvně. Příběhově se Akta snaží šokovat, ale vzhledem k tomu, že v původních sériích šel děj kupředu hlemýždím tempem a teď v jednom novém dílu se stane zvratů podobně jako ve všech předchozích dohromady, vyznívá to spíš jako parodie. Škoda, naprosto nefunkční a dehonestující původní mytologii.(20.8.2018)

 • SimcaJB
  ***

  Myslím si, že celá desetidílná série bude hlavně o překombinovanosti zápletek a hlavně o hromadě cameí herců, které jsme mnoho řad seriálu neviděli. Bohužel je epizoda My Struggle III velkým zklamáním, a tak dávám pouze 60 %.(14.1.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "My plans are airtight. And even if they were to get out, they would be dismissed as so much fake news. That's the world we live in, Monica. Everyday a new disaster, when the one thing no one is prepared for will wipe the slate clean. We refuse to imagine our impending extinction, the acceleration of the cataclysms. We've thrown science out the window in favor of scandal and opinion and cant and all manner of ridiculous untruths. Civilization a joke, and my plan merely the punchline."(27.6.2018)

 • Autogram
  ***

  Čaro Aktov X sa dosť stráca, keď nám pekne po lopate všetko postupne vyklopia a na konci mám hlavu plnú informácií namiesto filmového zážitku. Prvá scéna s rekapituláciou posledného dielu minulej série a všemožnými konšpiráciami ešte ušla, ale zvysok boli podivné vnútorné monológy a cesty Scullyovej z nemocnice do nemocnice. Jeden zo slabších dielov a pritom ma byť pre seriál kľúčový. –––– Zabijete ľudské bytosti. – Upratujem len neporiadok, ktorý tu urobili.(13.9.2018)

 • Eleanor05
  *

  Chris Carter úspěšně pohřbívá už druhou novou sérií svého vlastního devadesátkového fenoménu. To, že obsazení už působí jako návštěva v domově důchodců by se dalo pominout, kdyby tam jediný člověk hrál tak, abych mu mohla uvěřit alespoň slovo z toho, co říká. Vím, že dá práci ty nesmysly pronášet vážně, ale za ty prachy se mohl alespoň ten Duchovny tvářit míň znuděně. Taky vím, že teď tyhle několikanásobný plot-twisty asi letí, (vzpomeňme si na čím dál překombinovanějšího Sherlocka) ale Moffat s Gatissem mají výhodu skvělých herců a výborné režie, na což, jak je vidno, se Carter spolehnout (vlastní vinou) nemůže. Takováhle patlanice, kde se jen pořád dokola řeší, kdo je čí otec, vnuk a syn mě fakt nebere. A je zajímavé, že jakoukoli "monster" epizodu ze starých sérií jsem ochotna brát daleko vážněji, než toto špatně napsané, blbě zahrané a amatérsky natočené divadlo, které žije už jen ze své bývalé slávy. Pokud nejste schopni držet krok s dobou, nejste schopni dát dohromady starou partu scénáristů a začít to brát vážně, už v Aktech X nepokračujte. Nikdo z nás není zvědavý na znuděného Muldera, Scullyovou, která nemluví o ničem jiném, než o synovi a vidí do budoucnosti a ostatní postavy, které tam tak nějak existují, protože byly v předešlých sériích, ale chovají se úplně opačně, než se chovali. Tohle nemá šanci konkurovat ani soudobým filmům, natož soudobým seriálům.(14.1.2018)