• Austrálie

Pampúšik Napoleón

Rodinný / Dobrodružný

Austrálie / Japonsko, 1995, 81 min

Tak tento film som videl ako malý chlapec, vtedy sa mi páčil viac ako prasiatko Babe.(29.8.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $47,687Tržby Celosvetovo $1,950,000(4.1.2010)

tenhle film jsem opravdu milovaj když jsem byl mále dítě :)(23.8.2010)

No tak dneska už by mě to asi nebavilo, ale jako dítě jsem měl tenhle film fakt rád. Jaké dítě by také mohlo kritizovat film s ''roztomilým pejskem'' že ? :D(28.8.2009)

Moje naprostá srdcovka z dětství s přenádherným prostředím, roztomilým psíkem, kvalitním dabingem a skvěle nazpívanými písničkami. Kdo se slzou v oku vzpomíná, jak se Shadow v Neuvěřitelné cestě propadl do díry a nemohl vylézt ven, tak ten rozhodně bude tenhle australský rodinný snímek zbožňovat. Nikdo by mi neuvěřil, jak složitě jsem musel tenhle film shánět a jak dlouho jsem ho dával do koukatelné podoby (kvalitní obraz 16:9 a sedící český dabing). "Celý svět pode mnou, neznámé cíle, všechno je přímo přede mnou, od téhle chvíle, kdo nezkusí, to o čem sní, jak vlastně ví, kam dóóletí,..." Link(1.9.2012)

Tyhle zvířecí rodinné filmy mám vpravdě tuze rád. Na odreagování je to to nejlepší co může být. Už to může být takových deset let, ale pamatuji si to docela přesně. Určitě doporučuji kouknout na to s pár 7miletými caparty...(14.2.2011)

Nejlepší rodinný film.(3.6.2013)

když jsem byla malá tak jsem to viděla snad desetkrat:-D(29.8.2010)

Príjemná rodinná kómédia, ktorá mi pripomína moje detské časi, keď som si cez víkendy zasadol ráno k telke a vždy v nej bežali podobné filmy. V svojom žánre patrí určite k tomu lepšiemu, keďže neskĺza do trápnosti ani nenudí ako veľa iných. Spolu s Beethowenom a Neuveriteľnou cestou patri k tomu najlepšiemu, čo nám zvieracie komédie ponúkajú.(18.11.2007)

Film môjho detstva. :-) Na nete som to trochu "skukol" znovu a opäť mi to pripomenulo dávno a hlboko ukryté spomienky v mojej pamäti...tie momenty, emócie, hudobný doprovod. Je to tak nádherné...(2.8.2010)

"Piškot ten jde do světa, to je ale popleta. Piškót!" Nebo tak nějak to ten papoušek zpíval, ne? :D No pamatuji si jak jsem tu kazetu rozbalila pod stromečkem, sice to není tak kvalitní jako Neuvěřitelná cesta, ale milé štěňátko, stejné jako jsem měla doma, prostě nostalgie a čirá krása a mír :)(19.3.2013)

"To je můůůj pruh!"(8.12.2010)

Očima 7-8letého děcka: super! A půjčila jsem si ho ve videopůjčovně dvakrát.(23.12.2011)

Keď som ťahala za sebou káčera, Napoleona som mala napozeraného odzadu-odpredu. Minule som si naň spomenula, tak som si to znovu pozrela, reku - zaspomínam si, a myslela som, že už mi to bude pripadať veľmi jednoduché, ale zasa som na to čumela a ani nedýchala. Možno som len jednoduchá JA alebo mám skrátka slabosť na malé šteniatka prežívajúce dobrodružstvá bez maminy... ťuťuťuťuťuťu. Ťu. Ťuťu.(28.11.2015)