Phoebe objeví na svém účtu o pět set dolarů navíc a ohlásí to v bance. Nedorozumění ale pokračuje: získá dalších pět set dolarů a telefon v podobě fotbalového míče. Phoebe peníze daruje bezdomovkyni Lise, která jí jako poděkování koupí limonádu. Phoebe v darované plechovce objeví palec. Oznámí to v sodovkárně a k svému překvapení jako „odškodné" získá sedm tisíc dolarů. Chandler opět začal kouřit a ostatní přátelé se jej snaží přesvědčit, aby se svým zlozvykem přestal. Phoebe mu nakonec nabídne sedm tisíc, k nimž sama přišla tak lehce. Monica se seznámí s novým přítelem. Všichni z party Alana zbožňují, ale Monica k němu bohužel necítí vůbec nic. (Česká televize)

Jara.Cimrman.jr

"Nedrž ji jako cigaretu. Mysli na ni jako na oblíbenou součást svýho těla. Když ji máš v ruce, tak je ti fajn." Chandlerovo kouření i zlozvyky ostatních mě bavily, stejně jako zmatená Rachel při roznášení nápojů a písmenková polévka bez samohlásek. A samozřejmě dokonalá byla Phoebe v souboji s penězi, které nechtěla. ()

Baron Noktur

Tak a toto je prvý diel, ktorý už by sme mohli označiť za tradičný diel Priateľov. Skvelé gagy, výborné pointy. 8,5/10. Pheobe o 500 dolároch, ktoré jej boli dané na účet bez dôvodu: Phoebe: If I kept it, it would be like stealing! Rachel: Yeah, but if you spent it, it would be like shopping. ()