Náplast na smutek (S01E04) (epizoda)

 • USA

  The One with George Stephanopoulos

Komedie / Romantický

USA, 1994, 22 min

Režie:

James Burrows

Scénář:

Alexa Junge

Kamera:

Richard Hissong

Producenti:

Todd Stevens

Střih:

Andy Zall

Scénografie:

Greg J. Grande (set dekoratér)

Kostýmy:

Debra McGuire
(další profese)
 • Tommassi3
  *****

  "Svou první výplatu si pamatuju moc dobře.. V jednom dole byl zával a zahynulo tam osm lidí !!" - "Ty jsi pracovala v dole, Phoebe ??" - "Ne, v cukrárně !! Proč ??" ;)(30.7.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Co tě žere? Že tě nechala? Že je na ženský? Že žije s ženskou, která je taky na ženský?" To by mě asi taky trošku žralo, ale nesmí se zapomínat, že ta ženská, co je na ženský a žije s tou ženskou, co je taky na ženský, ještě čeká moje dítě a chce, aby to bylo jejich dítě. To by mě asi žralo nejvíc. Já tedy nechci spekulovat, ale Rosse v této epizodě asi víc žere ten puk v nosu a "kráska" na Příjmu pacientů v nemocnici. A to je přesně to, co mě baví.(30.5.2018)

 • kratajirka
  *****

  Joey: Ahoj, lidi. Monica: Joey, co bys dělal jako omnipotentní? Joey: Patrně bych se zabil. Monica: Tohle nechápu. Joey: Kdyby mě sval lásky zradil, neměl bych důvod žít. Ross: Neví, co je omnipotentní. Joey: Ty už jo? Rossi, to mě mrzí.(6.5.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "I swear I've seen birds do this on Wild Kingdom."(4.9.2018)

 • Baron Noktur
  ****

  4. diel = 4. úspech. Len krôčik plnému hodnoteniu. 8,5/10. Ross: It was my first time. Chandler: So, in your whole life you've only been with one...Uooo. Joey: Oh boy, hockey was a big mistake. There's a whole bunch of stuff we could have done tonight. ------ Pripitá Monika hovorí Phoebe: Do you remember that vegetarian pate that I made that you loved so much? Well, unless goose is a vegetable.(15.12.2020)