Náplast na smutek (S01E04) (epizoda)

The One with George Stephanopoulos

Komedie / Romantický

USA, 1994, 22 min

"I swear I've seen birds do this on Wild Kingdom."(4.9.2018)

"Svou první výplatu si pamatuju moc dobře.. V jednom dole byl zával a zahynulo tam osm lidí !!" - "Ty jsi pracovala v dole, Phoebe ??" - "Ne, v cukrárně !! Proč ??" ;)(30.7.2017)

"Co tě žere? Že tě nechala? Že je na ženský? Že žije s ženskou, která je taky na ženský?" To by mě asi taky trošku žralo, ale nesmí se zapomínat, že ta ženská, co je na ženský a žije s tou ženskou, co je taky na ženský, ještě čeká moje dítě a chce, aby to bylo jejich dítě. To by mě asi žralo nejvíc. Já tedy nechci spekulovat, ale Rosse v této epizodě asi víc žere ten puk v nosu a "kráska" na Příjmu pacientů v nemocnici. A to je přesně to, co mě baví.(30.5.2018)

Joey: Ahoj, lidi. Monica: Joey, co bys dělal jako omnipotentní? Joey: Patrně bych se zabil. Monica: Tohle nechápu. Joey: Kdyby mě sval lásky zradil, neměl bych důvod žít. Ross: Neví, co je omnipotentní. Joey: Ty už jo? Rossi, to mě mrzí.(6.5.2018)