Reklama

Reklama

Přátelé - Série 1 (1994) (série)


Praní prádla (S01E05)

(epizoda)
  • USA The One with the East German Laundry Detergent

Obsahy(1)

Chandler plánuje rozchod s přítelkyní Janice, ale už delší dobu neví, jakým způsobem to má udělat. Phoebe nabídne Cahndlerovi, že se mohou se svými partnery rozejít současně, protože právě chce dát kopačky svému partneru Tomovi. Ross a Rachel jdou společně do prádelny prát špinavé prádlo. Nečekaně je sblíží „souboj" s protivnou sousedkou u automatické pračky. Joey a Monika jdou na dvojté rande – s Joeyho bejvalkou Angelou a jejím přítelem Bobem. Přitom se domluví se, že mileneckou dvojici rozhodí a každý si ponechá právě uvolněného partnera. (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Proč jí to vůbec musíš oznamovat? Buď chlap a prostě jí přestaň volat." Rozchod Chandlera s Janice byl trošku kofeinový, ale to, jak se umí rozcházet Phoebe, mě hodně inspirovalo. Taky Monica s Joeym dokázali skvěle rozeštvat zamilovaný pár a odpanění prádelní panny Rachel mě potěšilo. Už když jsem Přátele sledoval poprvé, tak někde tady už jsem byl beznadějně zamilovaný do všech tří slečen. A na tom se nic nemění. ()

Zajímavosti (7)

  • Prvé slová, ktoré Janice (Maggie Wheeler) vysloví, sú „Ach bože môj“, ktoré sa neskôr stali jej typickou frázou. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama