Životní šance (S01E06) (epizoda)

 • USA

  The One with the Butt

Komedie / Romantický

USA, 1994, 22 min

Režie:

Arlene Sanford

Kamera:

Richard Hissong

Producenti:

Todd Stevens

Střih:

Andy Zall

Kostýmy:

Debra McGuire
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Mám padáka. Že prý jsem tu roli přehrával." Joey je boží. Snad jen on dokáže přehrávat roli zadku Al Pacina. Moničina posedlost čistotou byla rovněž zábavná, ale pro mě je za hrdinu tentokrát Chandler. Ten snesl, že jeho vyvolená má manžela i milence a sám nadšeně převzal roli druhého milence. To je tak dospělé. Jsem dojat.(30.5.2018)

 • Tommassi3
  ****

  "Počkej, Chandlere !! Tyhle opravdu nádherný ženský vždycky choděj s úplnýma nulama.. To je tvoje šance !!" ;)(31.7.2017)

 • waits
  *****

  Ross "The phone bill arrives, but you don't pay it right away.' Monica-"Why not? " Ross-"Because you're a kook! You wait until they send a notice." Monica "I could do that". Rachel "Okay, then you let me go grocery shopping" -Monica "No problem".-Rachel "I'm not done yet. And I buy detergent, but it's not the one with the easy-pour spout." Monica "Why would someone do that? One might wonder. But I would be fine with that." Chandler "A glass is on the table with no coaster. A cold drink. A hot day. Beads of condensation are inching closer to the wood". Monica "Stop it! Oh, my God! It's true. Who am l?" Ross "Monica, you' re Mom"(21.11.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "She's amazing! She makes the women l dream about look like fat, bald men."(6.9.2018)

 • kratajirka
  *****

  (Rachel poprvé uklidila a Monice se to moc nezamlouvá. Ostatní "Přátelé" to komentují.) Phoebe: (k Rachel) Jak jsi mohla pohnout podnožkou, to nechápu. Chandler: Jo, a co teprve, kdybys přerovnala časopisy. Už bychom ti šli na pohřeb.(8.5.2018)