Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Parta přátel se jde společně podívat na Joeyho do divadla. Bohužel hra, v níž každý večer hraje, je hrozná, doslova k „nepřežití". Chandler se přitom seznámí s přitažlivou dívkou jménem Aurora. Nějakou dobu spolu chodí, přestože je již vdaná. Nakonec Chandler raději dává přednost vzájemnému rozchodu, protože Aurora si našla ještě dalšího milence. Rachel doma uklízí, ale Monika není její činností moc nadšená, protože všechno není přesně na svém místě. Joey dostává roli v novém filmu, kde hraje Al Pacino. Vychází ale najevo, že má ztělesňovat proslulého herce jen v jedné poněkud lechtivé scéně. (Česká televize)

(více)

Recenze (8)

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ross "The phone bill arrives, but you don't pay it right away.' Monica-"Why not? " Ross-"Because you're a kook! You wait until they send a notice." Monica "I could do that". Rachel "Okay, then you let me go grocery shopping" -Monica "No problem".-Rachel "I'm not done yet. And I buy detergent, but it's not the one with the easy-pour spout." Monica "Why would someone do that? One might wonder. But I would be fine with that." Chandler "A glass is on the table with no coaster. A cold drink. A hot day. Beads of condensation are inching closer to the wood". Monica "Stop it! Oh, my God! It's true. Who am l?" Ross "Monica, you' re Mom" ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Mám padáka. Že prý jsem tu roli přehrával." Joey je boží. Snad jen on dokáže přehrávat roli zadku Al Pacina. Moničina posedlost čistotou byla rovněž zábavná, ale pro mě je za hrdinu tentokrát Chandler. Ten snesl, že jeho vyvolená má manžela i milence a sám nadšeně převzal roli druhého milence. To je tak dospělé. Jsem dojat. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (3)

  • Toto je prvá epizóda, keď sa úvodná scéna neodohráva v Central Perk. (Pat.Ko)
  • V epizodě se objeví narážka na film Psycho (1960). (Duoscop)

Reklama

Reklama