Paní Bingová (S01E11) (epizoda)

 • USA

  The One with Mrs. Bing

Komedie / Romantický

USA, 1995, 22 min

Režie:

James Burrows

Scénář:

Alexa Junge

Kamera:

Richard Hissong

Producenti:

Todd Stevens

Kostýmy:

Debra McGuire
(další profese)
 • Tommassi3
  *****

  "Ahoj, ahoj, chcípáku !! Vzbuď se ty tele !! Tak hni sebou !!" - "Phoebe, co to děláš ??" - "Co je ?? Vždyť takhle to ještě nikdo nezkusil !!" ;) Představení Chandlerovy matky a epizoda se skutečně geniálními hláškami a později už dost nezvykle i výtečným soundtrackem..(13.8.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "I'II just pee in the street."(7.9.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Já jsem výborná máma. Koupila jsem synovi první kondom." Nadržená paní Bingová mě dost bavila, ovšem Phoebe s Monicou a jejich vysněný princ v kómatu, tak to byla ještě vyšší liga. A dál je to už jen brodavka, bujné trsy, tepající tenis a skvělá zábava.(28.6.2018)

 • kratajirka
  *****

  (Rachel zkouší napsat román.) Rachel: Takže, tohle je první kapitola a chci váš naprosto upřímnej názor. Jasný? Jo, a na straně dvě nesahá po jejích bujných trsech. Monica: A co je brodavka? Joey: Obvykle bývá na bujných trsech. Rachel: No tak jo, jasně. Nejsem moc dobrá písařka. Ross: Počkejte, až narazíte na jeho velký tepající tenis. Teda nechtěl bych být u toho, až ho začne hrát.(6.5.2018)

 • - Písnička, která hraje v této epizodě, je „My Guy“ od Mary Wells. (Bioscop)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace