Reklama

Reklama

Přátelé - Série 1 (1994) (série)


Hledá se opičák (S01E19)

(epizoda)
  • USA The One Where the Monkey Gets Away

Obsahy(1)

Rachel zjistila, že bývalý snoubenec Barry se žení s její družičkou Mindy. Ross se pokouší s Rachel promluvit o svých citech, ostatní přátelé však jeho řeč přeruší. Druhý den Rachel uteče Marcel, kterého měla hlídání. Hledá pomoc na Úřadu pro kontrolu zvířat, ale netuší, že opičák je nelegálně držené zvíře. Ross je k vůli tomu pořádně navztekaný. Marcelovu totožnost přichází prověřit úřednice Lusia. Kdysi chodila s Monicou, Rachel a Rossem na střední školu, kde si ji nikdo nevšímal. Nyní se za to může pomstít. Přátelé naleznou Marcela ve sklepě a Luisa jej chce zneškodnit uspávací pistolí. Opičák uteče, zato střela skončí v těle Phoebe. Ross a Rachel pak jdou „po stopě" až k bytu pana Hecklese, který Marcela vydává za svou opičku Patty. Než Luisa může Marcela odnést, pohrozí jí Rachel tím, že zveřejní jak postřelila Phoebe. Vše se tak vyřeší. Ross a Rachel se usmiřují u vína. Do bytu nečekaně přichází Barry a oznámí Rachel, že ji stále miluje. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Konečně pochopil rozdíl mezi slovy: Přines mi a Počůrej." Kdybych toužil po Rachel jako Ross, tak asi na hodinku přehlédnu nepřítomnost své oblíbené opice. Ross je však hnidopich, takže si Rachel nezaslouží a já mám zase šanci. Jenže co tady dělá Barry? No nic, dneska to s Rachel vzdávám, takže Monico máš večer čas? ()

Zajímavosti (6)

  • Chandler (Matthew Perry) poprvé zmíní, že chodil na mužskou internátní školu. (griph)
  • Angela Visser, ktorá hrá krásnu blondínku menom Samantha, bola v roku 1988 Miss Holland a v roku 1989 Miss Universe. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama