Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rachel zjistila, že bývalý snoubenec Barry se žení s její družičkou Mindy. Ross se pokouší s Rachel promluvit o svých citech, ostatní přátelé však jeho řeč přeruší. Druhý den Rachel uteče Marcel, kterého měla hlídání. Hledá pomoc na Úřadu pro kontrolu zvířat, ale netuší, že opičák je nelegálně držené zvíře. Ross je k vůli tomu pořádně navztekaný. Marcelovu totožnost přichází prověřit úřednice Lusia. Kdysi chodila s Monicou, Rachel a Rossem na střední školu, kde si ji nikdo nevšímal. Nyní se za to může pomstít. Přátelé naleznou Marcela ve sklepě a Luisa jej chce zneškodnit uspávací pistolí. Opičák uteče, zato střela skončí v těle Phoebe. Ross a Rachel pak jdou „po stopě" až k bytu pana Hecklese, který Marcela vydává za svou opičku Patty. Než Luisa může Marcela odnést, pohrozí jí Rachel tím, že zveřejní jak postřelila Phoebe. Vše se tak vyřeší. Ross a Rachel se usmiřují u vína. Do bytu nečekaně přichází Barry a oznámí Rachel, že ji stále miluje. (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mne sa najviac páči, ako sa Ross snaží získať Rachel, robí to veľmi nenápadne, až neohrabane, veď si to ani nevšimla zatiaľ.  Zábavná epizóda s opicou za povedzme také 4 a pol*. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Konečně pochopil rozdíl mezi slovy: Přines mi a Počůrej." Kdybych toužil po Rachel jako Ross, tak asi na hodinku přehlédnu nepřítomnost své oblíbené opice. Ross je však hnidopich, takže si Rachel nezaslouží a já mám zase šanci. Jenže co tady dělá Barry? No nic, dneska to s Rachel vzdávám, takže Monico máš večer čas? ()

Zajímavosti (5)

Reklama

Reklama