Reklama

Reklama

Přátelé - Série 1 (1994) (série)


Narodil se kluk (S01E23)

(epizoda)
  • USA The One with the Birth

Obsahy(1)

Parta přátel dorazí do nemocnice, ale těhotná Carol a Susan tam ještě nejsou. Později je Ross kvůli blížícímu se porodu značně nervózní. Phoebe všem pro uklidnění zpívá. Joey pomáhá v porodnici svobodné matce, která se mu zalíbí. Svého „milostného zájmu" se musí rychle vzdát, když se objeví její partner. Monika také zatoužila po dítěti a Chandler ji utěšuje. Rachel zatím flirtuje s jedním doktorem. Ross, Susan a Phoebe si zabouchnou dveře a jsou uvězněni v místnosti pro uklízeče. Carol už začíná rodit a vypadá to, že to Ross se Susan včas nestihnou. Nakonec vše dobře dopadne. Narozený chlapec dostává jméno Ben. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Monica s povzdychom: "I want a baby." Chandler, ktorý zadriemal: " Hmm. Not tonight, honey. I got an early day tomorrow."  Žeby scénaristi už vtedy vedeli, ako sa seriál bude ďalej vyvíjať? Každopádne dobrá trefa.👍 A ďalej, Chandler: " When we're 40, if neither of us are married, what do you say you and I get together and have one?" (a baby). Monica skoro urazene: "Why won't be I married when I'm 40?" Jedna z NAJLEPŠÍCH epizód. Funny, ako došli k menu Ben. Super kamerový záber na konci.  Celé to bolo vtipné, dojímavé, krásne. A ten Joey s balónom zlatý. ()

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Chandler jej (Monike) teda navrhuje, že ak sa do štyridsiatich rokov neožení, budú mať dieťa spolu." Tvorcovia si ušili na seba búdu - oženiť sa po rokoch oženia, ale deti spolu mať nebudú. Napriek tomu pekné vizionárstvo. ()

Reklama

Galerie (4)

Zajímavosti (3)

  • Hosťujúca hviezda Leah Remini (Lydia) sa pôvodne uchádzala o úlohu Moniky. (Pat.Ko)
  • Tri dni pred 16. výročím pôvodného vysielania tejto epizódy sa David Schwimmer stal po prvýkrát otcom. (Pat.Ko)
  • Sestru hraje June Gable, která později hraje výhradně Joeyho agentku Estelle. (Kulmon)

Reklama

Reklama