Reklama

Reklama

Přátelé - Série 2

(série)
Komedie / Romantický
USA, (1995–1996), 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Mikel Neiers

Hrají:

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, Lauren Tom, Cosimo Fusco, Buck Kartalian (více)
(další profese)

Epizody(24)

Recenze (17)

Nin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá řada je podstatně slabší. Hlavně se zde řeší to, jestli spolu začnou randit Ross a Rachel, jenže hned na začátku naráží na různé problémy. Chtěl jsem, ať už spolu chodí, ne proto, že bych jim to tak přál, ale aby už přestali řešit ty svoje kraviny. Postavy jsou pořád hlavním tahounem seriálu, ale zde se někdy chovají pořádně otravně. Například Phoebina etuda popírající evoluci nebo epizoda o tom, že část Přátel žárlí na to, že ostatní víc vydělávají... To byla dost hrůza sledovat jejich chování. Příběhy jsou stále většinou průměrné, někdy mají naprosto předvídatelný vývoj, což u sitcomu není až takový šok, ale dnešní komediální seriály už jsou na tom líp. Na druhou stranu výborné vtipy se pořád najdou a vlastně není potřeba je ani nějak zvlášť hledat. (7/10) ()

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

LEGENDÁRNY SERIÁL. Ako dobre je vždy vrátiť sa k starým známym Priateľom do 90's😉. A je jedno, či seriál pozeráme od začiatku alebo od konca, na poradí nezáleží (keď sme ho už v minulosti videli - ja niekoľkokrát!!!), FRIENDS pobavia stále. NOSTALGIA. Ďalej platí to, čo som napísala k 1. sérii: V roku 1994 ešte asi nikto netušil, aký svetoznámy a obľúbený sit-com to bude, wow! Casting perfektný, asi nemohli vybrať lepšie!!! Mladučkí neznámi herci a pozrime sa dnes na veľkú hviezdu Jennifer Aniston, wow! Výborne napísané postavy!!! Každá jedna je originálna!!! Sú to už jednoducho starí známi Friends💙Rachel, Monica, Phoebe, Chandler, Joey, Ross. Najradšej mám asi Joeyho a Rachel a Phoebe. Dodatok: Páči sa mi, že v dobe natáčania (celého seriálu) sa ešte nemusela dodržiavať nijaká "politická korektnosť", lebo inak by tá šestica nikdy nemohla byť tá istá!!! Za druhú sériu udeľujem 4 a pol*. Niektoré epizódy sú PERFEKTNÉ, najlepšia je asi E07, zopár ich je slabších, no väčšinou nadpriemer. Potešili Guest Stars Brooke Shields & Julia Roberts👍. ()

Reklama

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Charaktery se usadili a zároveň ještě nesklouzávají k plochosti, začínají dostávat větší prostor, romance Rachel/Ross dostává méně prostoru a není otravná, mizerný opičák je přítomen pouze na chvilku, takže za mě těžká spokojenost doplněná o Toma Sellecka, který výborně funguje jako "ten starší" a jeho knír by měl dostat samostatnou kolonku v titulkách. Prostě super. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nesmírně pohodový sitcom, který leckdo (nebo alespoň ty nejvydařenější díly) schraňoval na véháesky a brzy zjistil, že by musel nahrát prakticky všechno (epizod bylo neuvěřitelných 238 – myslím neuvěřitelných proto, že disponovaly výtečným komediálním timingem a tahem na bránu). Občas měly kolísavou kvalitu a náladu, nejprve se i pomaleji rozjížděly a měly značně neutříděné charaktery, ale pak (a dlouho poté) přinášely neuvěřitelnou radost. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

O level kvalitnější než první série, rozhodně po formální stránce, i co se týká jednotlivých charakterů, které začínají prohlubovat dosti důsledně rovněž motivy z minulosti převážně prostřednictvím dialogů.. Pro ty nesmírně bizarní epizody, které se celé v minulosti odehrávají, ještě tvůrci hledali kuráž.. Fanoušek si na ně musel ještě počkat, stejně jako na první hostující hvězdy.. ()

Galerie (146)

Zajímavosti (272)

  • Autobus, do kterého Chandler (Matthew Perry) a Joey (Matt LeBlanc) nastoupí, jede na Washington Square, které se nachází vedle newyorské univerzity, kde Ross (David Schwimmer) později v seriálu pracuje jako profesor. (griph)

Reklama

Reklama