Susan a Carol přinesou malého Bena k Rachel a Monice do bytu, kde se o něj všichni nadšeně starají. Phoebe ochutnává mateřské mléko a Ross kvůli tomu vyvádí. Když Ross zjistí, že mléko ochutnala i Susan, nakonec také podlehne. Monika jde nakupovat oblečení do vyhlášeného značkového obchodu. Když to Rachel zjistí, strašně se naštve. V obchodě, kde Joey prodává pánské voňavky, je prodavač Hombre, který okouzlil Anabell. Ta se ale moc líbí Joeymu. Hombre dostává výpověď, a tak se Joey nečekaně zbaví soka a může jít klidně na rande s Anabell. (TV Nova)

Grogan

Přátele a jejich skvělý humor mám moc rád, ale jsou určité epizody, které jsou pro mě prakticky nesledovatelné, z jednoduchého důvodu - že se v nich Rachel chová jako tak příšerná a sobecká SVINĚ, že se mi při jejím sledování doslova otvírá kudla v kapse a všechno ostatní to v tu chvíli přehluší. O to horší je, že takových storyline bylo za těch let víc, některé se táhly delší dobu a nikdy jí to nikdo nevyčetl, spíš ji v tom kolikrát ještě chování ostatních povzbuzovalo. Její sobecké chování bylo většinou orientováno na Rosse, v menší míře i na některé z ostatních. Proto to taky komentuji v téhle epizodě, protože být na místě Monicy, tak ji snad kopnu do prdele, ať se vzpamatuje. S Rossem nikdy nic neměla, přitom byl volný celý rok a kdyby se Chandler neprořekl, tak by ji dál nezajímal. A teď se chová, jako by na Rosse měla patent a obviňuje Julii, že jí ho ukradla? A Monica se má cítit provinile, že šla s přítelkyní svého přítele na nákupy a prosit o její odpuštění? A obyčejným nákupem se jí má Monicu snažit ukrást? Tenhle story-arc s Julie byl první, kde se mi Rachel jako charakter naprosto zhnusila (a pár podobných nás ještě čeká). Navíc podle pokrouceného náhledu scénáristů je asi chování Rachel naprosto v pořádku a Julie je tady ta "manipulativní mrcha" (i když se k ní snaží být milá, nikdy nebyl vidět náznak, že snad neupřímně). Podobné díly nemůžu objektivně hodnotit, protože Rachel je pro mě táhne ke dnu, tak žádné hodnocení udělovat nebudu. Jestli někdo její chování omlouvá nebo v tom vidí humor, tak pro mě za mě, ale já mezi tyhle lidi rozhodně nepatřím. ()