Reklama

Reklama

Ross přivede svého malého syna Bena na návštěvu k Monice, která připravila koláč z kiwi. Ross ho ochutná, rychle u něj propukne alergická reakce a musí okamžitě do nemocnice. Malého Bena svěří na hlídání Joeymu a Chandlerovi, kteří jej vezmou na procházku. Na hlídání dítěte ale zapomenou, když se v autobuse pokouší navázat známost se dvěma ženami. Rachel oznámí Phoebe, že už dál nemůže zpívat v kavárně. Najali si místo ní profesionální zpěvačku. Phoebe se s tím ovšem nehodlá jen tak smířit. Na protest začne koncertovat přímo na ulici před kavárnou. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Rachel, víš, tvoje kamarádka není jen špatná !! Tvoje kamarádka je totiž tak špatná, že když ji slyším, mám chuť si prostrčit prsty okem až do mozku.. A vydrápat si ji odtamtud.." ;) ()

Zajímavosti (8)

  • V tejto epizóde je konečne odhalené Guntherovo meno – Rachel mu pri odchode z kaviarne povie: „Dobrú noc, Gunther.“ (Pat.Ko)
  • V epizodě se poprvé objevuje Giovanni Ribisi jako kluk, který hodí Phoebe (Lisa Kudrow) kondom do pouzdra od kytary. V pozdějších sériích hrál jejího bratra. (Kulmon)

Reklama

Reklama