Reklama

Reklama

Přátelé - Série 2 (1995) (série)


Rossův seznam (S02E08)

(epizoda)
  • USA The One with the List

Ross je dokonale zmatený. Neví, jestli má zůstat s Julií, anebo začít vztah s Rachel. Chandler mu radí, aby si na svém počítači udělal u obou dívek seznam jejich kladů a záporů. Ross si seznam připraví s neobyčejnou důkladností, ale nakonec se stejně řídí podle vlastních pocitů. Když jde později Ross s Rachel na procházku, neunikne její pozornosti tento poněkud kuriózní seznam uložený v počítači. Není divu, že se okamžitě urazí a naštve. Ten pak marně hledá všemožné způsoby, jak si Rachel udobřit. (TV Nova)

(více)

Recenze (7)

wege

všechny recenze uživatele

Myslím, že spoustě lidem uniká, že nejlepší na tom dílu není to o tom seznamu a co Rachel má nebo nemá tlusté. Podle mě ten díl obsahuje nejlepší scénu z celého seriálu ... "Na horkou linku nejste moc žhaví" .. "Vy se tam snad díváte na Star Trek!" ... "Takže Spock objal svého tátu?" .. simple the best o) ()

Zajímavosti (7)

  • Stanice NBC řekla producentům, že chce, aby všechny čtvrteční pořady měly epizodu na Den díkůvzdání. Scenáristé přidali dějovou linku s Mockolate, aby vyhověli pokynům pro Den díkůvzdání, kde se Monika (Courteney Cox) snaží začlenit Mockolate do receptů na Den díkůvzdání. (griph)
  • Po několika letech Joey (Matt LeBlanc) sepíše seznam nevýhod, proč chodí s Rachel (Jennifer Aniston), ale na rozdíl od této epizody se o něm Rachel nedozví. Seznam obsahoval pouze jediné „proti“, a to přechod na lehčí majonézu light, kterou měl Joey rád. (griph)

Reklama

Reklama