Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bláznivá fanynka Joeyho filmové postavy dr. Drakea Ramorea se nečekaně objeví před jeho dveřmi. Chandler i Joey jsou z toho vyděšení. Dívka ale vypadá skvěle, tak se rozhodnou vzít ji na oběd, i když je přesvědčená, že je Drakeovou snoubenkou. Svalovec Rob Donan pozve Phoebe, aby zahrála na kytaru a zazpívala dětem písně ve veřejné knihovně. Její brutálně upřímné texty šokují přítomné rodiče dětí. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Joye a jeho postava Drake Remoray prvýkrát v objatí slávy. Záver, keď Ross aj s partiou lákajú opičiaka Marcela na jeho obľúbenú 'džungľovú' pieseň, nemá chybu. ()

Reklama

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Oh, Grandma is a person that everyone likes, she bought you a toy train and a bright shiny bike. But lately she hasn't been coming to dinner, the last time you saw her she looked a lot thinner. Now your parents told you she moved to Peru, but the truth is she died and someday you will too." ()

CML1975

všechny recenze uživatele

Kráva dělá bůůůů, kráva dělá bůůůů, farmář ji zabije a semele do hamburgerů... geniální song od Phoebe. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (16)

  • Originálny názov epizódy je založený podľa skutočností. Epizóda bola odvysielaná po súťaži Super Bowl, kde Dallas Cowboys porazili Pittsburgh Steelers. (Pat.Ko)
  • Joeyho hodinky během scény s Erikou (Brooke Shields) zmizí z jeho zápěstí a v dalším záběru se znovu objeví. (griph)
  • Když Ross (David Schwimmer) řekne, jestli bylo správné dávat jeho opici pryč, odkazuje tím na epizodu Falešná Monika, v níž se Ross se svou opicí musel rozloučit. (SONY_)

Reklama

Reklama