Reklama

Reklama

Přátelé - Série 2 (1995) (série)


První rande (S02E15)

(epizoda)
  • USA The One Where Ross and Rachel... You Know

Ross s Rachel mají své první rande. Rosse ale nečekaně odvolají do muzea, a když dokončí práci, je už pozdě i na "noční" večeři. Oba proto tajně zůstanou přes noc v muzeu. Joey koupí domů pro sebe a pro Chandlera dvě velká a pohodlná kožená křesla. Monika s Phoebe připravují hostinu u Richarda, starého rodinného přítele Gellerových. Monice se Richard líbí a ani ona jemu není lhostejná. Přes nepřehlédnutelný věkový rozdíl spolu nakonec jdou na rande... (TV Nova)

(více)

Recenze (6)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ross - Whoa, whoa whoa! Australopithecus isn't supposed to be in that display. No! No! No! Homo habilis was erect, Australopithecus was never fully erect! Chandler - Well, maybe he was nervous. ()

Reklama

Nikolas__ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrci dokáží udělat úžasně emotivní scénu, a potom jí něčím vzápětí zkazit. Trapnosti se na sebe vrší a proč? Nemám ponětí, protože scénáristi Přátel umí udělat dobrý vtip. Pár úprav a je to super. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (20)

  • Monika (Courteney Cox) říká, že je jí 27 let, což by znamenalo, že Rachel (Jennifer Aniston) je také téměř 27 let (za předpokladu, že má narozeniny 11. února), nicméně Rachel bude 30 let až o pět let později. (griph)
  • Ve chvíli, kdy Rachel (Jennifer Aniston) vypráví, jak ji Richard (Tom Selleck) v dětství políbil, je v horní části obrazovky vidět mikrofon. (griph)

Reklama

Reklama