Reklama

Reklama

Přátelé - Série 3

(série)
Komedie / Romantický
USA, (1996–1997), 9 h 10 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Mikel Neiers

Hrají:

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, Maggie Wheeler, Christina Pickles, Elliott Gould (více)
(další profese)

Epizody(25)

Recenze (16)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako bychom se neobešli bez Simpsonových, to stejné platí i u Přátel. Už mají jasně rozdané charaktery, už mají pořádně početné fankluby. V prvních sériích o louhovaný čaj zdaleka nešlo, takže se stačí uvelebit a nechat se tohle partou dokonale bavit i dojímat. Každá epizoda napěchovaná výtečným komediálním timingem a tahem na bránu. Kultovní večerníček pro dospělé. Rád se vracím.. ()

Reklama

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí série posunula Přátelé k dokonalému sitcomu. Konečně se postavy vytříbily, šest přátel už má své jasně určené charaktery a přitom jde pořád o svěží podívanou, sitcom se zatím stále ještě rozjíždí. Největší změnou je chování Rachel, v prvních sériích nemastnou neslanou, ale zlepšují se všichni, snad kromě Joeyho, který je pořád stejný neherec.:) Výborné jsou obzvlášt epizody 3,7,8,9,10,17,25. ()

Nin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kvalita se tak nějak ustálila na pohodový komediální seriál. Ve třetí řadě tu máme z důležitějších příběhů opět proměnlivý vztah Rosse a Rachel (trochu divné, ale už ne tak otravné), Chandlera a Joeyeho, co si pořídí kuře a husu (občas vtipné, ale trochu znepokojující... co by na to řekli ochránci zvířat?), a Monicu a její vztah s milionářem (opět někdy vtipné, ale taky trochu divné, rozhodně žádná jiskra nebo zajímavá romance tu neprobíhá). Příběhy jsou tedy obvykle ne moc zajímavé, sem tam se postavy chovají otravně. Na druhou stranou v každém díle se najde alespoň jeden fakt vynikající fór a myslím, že Přátelé hodně vděčí za svou oblíbenost vynikajícímu castingu. Někdo vám může být míň sympatický a někdo víc, ale všichni jsou to skvělí komediální herci. Díky tomu a sem tam skvělému vtipu má tenhle seriál fakt velký půvab a kouzlo. "Objektivně" si ale myslím, že je (alespoň 3. řada) pouze lehce nadprůměrným sitcomem. (7/10) ()

Sefko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatiaľ čo prvé dve série pôsobia dojmom, že tvorcovia nemajú žiaden dlhodobý plán kadiaľ sa ma seriál uberať a len skúšajú čo bude fungovať a čo nie. V tretej sa karta obracia a minimálne od polovice série je konečne vidieť aj niečo ako dejový oblúk (vzťah Rossa a Rachel). Stále sú v tom určité nedostatky (skratkovitosť). Ale už sa pomalý vytrácajú. ()

Galerie (57)

Zajímavosti (303)

  • Joey (Matt LeBlanc) má ruku uvázanou v popruhu. Jeho představitel Matt LeBlanc si totiž při skoku na pohovku vykloubil rameno, což museli tvůrci vystřihnout. (Čiban)
  • Soutěžícím v „Wheel of Fortune“ je ve skutečnosti Michael Curtis, jeden ze scenáristů této epizody. (griph)

Reklama

Reklama