Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Joey si při skákání na posteli vykloubí rameno. Monica se pokouší nemyslet na Richarda a začne dělat džem, což potěší Joeyho. Také uvažuje o tom, že by mohla mít miminko, a chce zajít do spermobanky. Joey jí to nakonec rozmluví. Phoebe sleduje kluk jménem Malcolm. Chandler se ptá Rosse na radu ohledně partnerských vztahů. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Chandler: Do I look fat? No. I accept that. When Janice asked me and I said no, she thought I was calling her a cow. Walk us through it, honey. Walk us through it. Janice said, "Hi. Do I look fat today?" And I looked at her-- Ross: You looked at her? You never look. You just answer. It's like a reflex. "Do I look fat?" "No. " "Is she prettier than I am?" "No. " "Does size matter?" No. And it works both ways......Ross:"Chan, can I talk to you for a second? Chandler: Sure. What's up? Ross:Just one additional relationship thought. Something you' re probably aware of. Women talk. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (2)

  • David Arquette hrá Malcolma, chlapíka, ktorý prenasleduje Ursulu. V jednej scéne hovorí s Phoebe (Lisa Kudrow) v metre, ale jeho pery sa nehýbu. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama