Za Phoebe přijíždí na víkend její nevlastní bratr Frank, aby se spolu trochu více sblížili. Jejich setkání ale nevychází zrovna tak, jak si představovala. Joey vyrábí poštovní schránku. Z jeho truhlářského pokusu se nakonec vyklube celá obývací stěna. Chandler s Janice napíší seznam pěti známých osobností, se kterými by chtěli strávit noc. (TV Nova)

vydumnica

Najlepší bol Joey vo svojich pracovných jeans😉 a ako sa púšťal do roboty :-). Za túto epizódu dávam 3 a pol*. Phoebe brat Frank ma nebaví a celkovo bola táto epizóda menej vtipná ako je u FRIENDS zvykom. Spomínaný film BLUE VELVET si musím niekedy pozrieť🙂 Monica Geller: Rach, are you really gonna let him do this? (Ross chce v kaviarni zbaliť známu star) Rachel Green: Honey, he's about to go hit on Isabella Rosselini. I'm just sorry we don't get popcorn! A ešte ZAUJÍMAVOSŤ a zároveň CHYBA: Monica by si predsa všimla pôvodnú farbu dlaždičky v kúpelni, lebo stale upratuje🤣. (pozreté 3.7.23) ()

Loki_Six

Joey Tribbiani - You know how we're always saying we need a place for the mail? Well, I started building one. But then I decided to take it to the next step. Chandler Bing - You're building a Post Office? ()

kratajirka

(Joey navrtává díru na novou schránku a přitom málem navrtá i Chandlera, Chandler vyběhne z pokoje) Joey: Jé, nenavrtal jsem tě? Chandler: Ne, nenavrtal. To je vrtačka, tou bys mě zabil. ()