Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po uši zamilovaný, ale zároveň žárlivý Ross podezřívá Rachel, že věnuje svůj volný čas ještě jinému muži. Za každou cenu se proto snaží upoutat její pozornost, aby neměla potřebu scházet se ještě s někým jiným. Joeymu se podaří uspět v konkurzu a získat roli v muzikálu. Nemile ho však překvapí, když zjistí, že bude muset i tancovat. Monika se chystá na rande. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"And before you know it. she's with him and you'll be all, 'Oh man!' And he'll be all, 'Yes!' And us, we'll be like, 'Oh, dude!' And pretty soon you'll be like, 'Hi.' And, and, 'Well I can't go. Rachel and Mark might be there.' And we'll be like, 'Man get over it, it's been four years!' " ()

Reklama

Galerie (2)

Zajímavosti (8)

  • Ross (David Schwimmer) řekne Rachel (Jennifer Aniston), že ji miluje ještě víc než Carol (Jane Sibbett). Ale také řekne, že s Carol se zná 8 let, avšak ve flashbacku z roku 1988 řekne rodičům o Carol, se kterou právě začal chodit. Do roku 1994 se rozvedli, takže stejně jako u Rosse a Rachel se museli znát už dřív. (griph)
  • Když se Chandler (Matthew Perry) na začátku epizody nahne k Rossovi (David Schwimmer), aby ho pozval na rozlučku, tak má kravatu pod rukama. V dalším záběru už ji má ale před rukama. (Duoscop)

Reklama

Reklama