Reklama

Reklama

Přátelé - Série 4 (1997) (série)


Když se dva hledají (S04E10)

(epizoda)
  • USA The One with the Girl from Poughkeepsie

Obsahy(1)

Ross se rozhodl, že za svou novou přítelkyní, která bydlí daleko za městem, pojede vlakem. Monika je zklamaná, když ji jako šéfku kuchyně na novém místě všichni nenávidí. Aby si získala větší respekt u podřízených, najme na práci na pár dnů Joeyho a později mu ve vhodně zvolený okamžik dá "padáka". Rachel je smutná, protože stále nemá partnera. Požádá Chandlera, aby jí nějakého přítele podle jejích představ sehnal. Ross ve vlaku usne a probudí se až na konečné. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

" At least you have somebody to miss stuff with. I hate being alone this time of year. Next it's Valentine's Day then my birthday, then bang! Before you know it, they're lighting that damn tree again. " ()

Zajímavosti (3)

  • Keď Ross (David Schwimmer) spí vo vlaku, sprievodca oznamuje, že vlak dorazí do Montrealu, zatiaľ čo sa rozpráva so ženou vedľa neho, cez okno vlaku zreteľne vidíte tabuľu s nápisom „Penn Station“. (Pat.Ko)
  • V tejto epizóde sa Chandler (Matthew Perry) pýta Rachel (Jennifer Aniston), či už bola niekedy so ženou. Neskôr v seriáli sa zistí, že Rachel mala niečo s Melissou na vysokej škole. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama