Joey není ve své kůži (S04E14) (epizoda)

The One with Joey's Dirty Day

Komedie / Romantický

USA, 1998, 22 min

"Hej, pane, co kdybyste to típnul ?! Já jsem totiž těhotná !!" - "No, tak si s tím svým miminem jděte do jinýho baru !! Ha !!" - "Ha, to není moje mimino !! Ha ha !!" ;)(30.7.2018)

" Don't worry. He's still in his sweats. That's phase one! Don't worry... I'll be back for phase 2. Getting drunk and going to the strip club! "(8.11.2018)

Rachel: Když jsem dorazila, žádná Rachel Greenová na seznamu nebyla, zato tam byla nějaká Rachel Greepová. Phoebe: Aha, takže jste se seznámily? Rachel: Ne, žádná neexistuje, ale tamta holka nás zaslechla a mlela: "Já jsem Rachel Greepová!" a oni ji pustili. Monica: Takže jsi jí dala facku? Rachel: Ne, to už byla vevnitř. Pak ale ta babizna za mnou chtěla ukrást můj deštník, tak to slízla.(6.5.2018)

• - Když Rachel (Jennifer Aniston) zdraví Rosse (David Schwimmer) „Ahoj“, jsou prostřihy na kterých Ross drží vždy jinak nakouslou sušenku. (johnnymay)

• - Písnička, která hraje na striptýzu, je „It's No Good“ od Depeche Mode. (Bioscop)