Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Na Nový rok přicházejí přátelé se svými novými plány. Ross je odhodlán každý den vyzkoušet nějakou novou věc. Chandler by chtěl rozesmát přátele. Joey zas plánuje, jak bude cvičit na kytaru pod dohledem Phoebe. Rachel konečně objeví dlouho utajovaný milostný vztah Moniky a Chandlera. (TV Nova)

Recenze (4)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Phoebe ?? Řídit letadlo ?? To radši spíš raketoplán, aby ses mohla vrátit domů.. Na svou rodnou planetu !!" ;) Absolutně topková epizoda vlastně patrně nejpovedenější série.. Obdiv pro Chandlera, že to vydržel tak dlouho..;) ()

kratajirka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chandler: Phoebe, řídit letadlo, proč ne rovnou raketoplán, aby ses mohla vrátit na svou rodnou planetu? Rossi, volali z Las Vegas, Tom Jones chce zpátky svý kalhoty a Zahejbaliová, to je jako chodit se šlapkou roku. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (5)

  • Phoebe (Lisa Kudrow) na konci epizódy hovorí, že nemohla ísť von, pretože pršalo. Ale cez okno bytu Moniky (Courteney Cox) je dobre vidieť, že vonku bolo jasno. (Pat.Ko)
  • Phoebe (Lisa Kudrow) hovorí, že nevie skutočné názvy akordov, ale v iných epizódach používa skutočné názvy akordov. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama