Reklama

Reklama

Přátelé - Série 5 (1998) (série)


Novoroční předsevzetí (S05E11)

(epizoda)
  • USA The One with All the Resolutions

Obsahy(1)

Na Nový rok přicházejí přátelé se svými novými plány. Ross je odhodlán každý den vyzkoušet nějakou novou věc. Chandler by chtěl rozesmát přátele. Joey zas plánuje, jak bude cvičit na kytaru pod dohledem Phoebe. Rachel konečně objeví dlouho utajovaný milostný vztah Moniky a Chandlera. (TV Nova)

Recenze (4)

kratajirka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chandler: Phoebe, řídit letadlo, proč ne rovnou raketoplán, aby ses mohla vrátit na svou rodnou planetu? Rossi, volali z Las Vegas, Tom Jones chce zpátky svý kalhoty a Zahejbaliová, to je jako chodit se šlapkou roku. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Phoebe ?? Řídit letadlo ?? To radši spíš raketoplán, aby ses mohla vrátit domů.. Na svou rodnou planetu !!" ;) Absolutně topková epizoda vlastně patrně nejpovedenější série.. Obdiv pro Chandlera, že to vydržel tak dlouho..;) ()

Galerie (1)

Zajímavosti (5)

  • Phoebe (Lisa Kudrow) hovorí, že nevie skutočné názvy akordov, ale v iných epizódach používa skutočné názvy akordov. (Pat.Ko)
  • Phoebe (Lisa Kudrow) na konci epizódy hovorí, že nemohla ísť von, pretože pršalo. Ale cez okno bytu Moniky (Courteney Cox) je dobre vidieť, že vonku bolo jasno. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama