Jak si házeli míčem (S05E21) (epizoda)

  • USA

    The One with the Ball

Komedie / Romantický

USA, 1999, 22 min

  • - Když Rachel (Jennifer Aniston) přinese všem ukázat kočku a má na ruce chňapku, jde kolem Moniky (Courteney Cox), která drží míček v pravé ruce. Ve střihu ale má Monika vidět dlaň pravé ruky, která nedrží nic. Po Rosově připomínce s pečením se Moniky prázdná ruka chystá chytat, ale po střihu už míč drží a dokonce v obou rukách. Pak v dalším záběru odhazuje jen pravou rukou a levou má svěšenou. (johnnymay)

  • - Když Phoebe (Lisa Kudrow) odchází z bytu a Rachel (Jennifer Aniston) znovu přijde, tak Joey (Matt LeBlanc) namíří na Rosse (David Schwimmer) s hodem, není slyšet zvuk chycení (takže nevíme jestli hodil či vypadl zvuk), ale po střihu má míč Monika. (johnnymay)

  • - Když si Rachel (Jennifer Aniston) stěžuje na kočku a škrábance, na které poznamenala Monika (Courteney Cox), tak Monika odhazuje míček. Během záběrů není vidět, že by míč přiletěl k Monice (musel by letět kolem Rachel) a přesto o dva střihy později Monika opět hází. (johnnymay)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace