Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Janine dostala pozvánku na natáčení televizního pořadu Dick a Clark, který je s velkým předstihem připravován do silvestrovského programu, a pozve také Joeyho, Moniku a Rosse. Joey chce přesně "o půl noci" políbit Janine, o níž má milostný zájem a neví, jak ho projevit. Ross s Monikou při natáčení předvádějí své staré taneční číslo, aby na sebe upoutali pozornost diváků. Zatím Phoebe a Rachel prohledávají byt Moniky a pokoušejí se najít všechny její ukryté vánoční dárky. Namísto toho nejdříve rozbalí balíčky Chandlera, který ničím nedokáže zabránit realizaci jejich bláznivého plánu. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ross - And that's the story of the dreidel. Some people trace the Christmas tree back to the Egyptians who'd bring palm branches into huts on the shortest day of the year symbolizing life's triumph over death. And that was, like, 4000 years ago. Rachel - So, around the same time that you started telling this story. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (5)

  • Je to prvýkrát, čo sa zistí, že dvere v zadnej časti Monikinho (Courteney Cox) bytu sú dvere do šatníka. (Pat.Ko)
  • Ross (David Schwimmer) a Monika (Courteney Cox) předvádějí v závěru epizody své taneční vystoupení ze střední školy. Ross spadne na zem, jelikož ho Monika nechytí. Při dopadu je v záběru vidět černá žíněnka, připravená pro zmírnění hercova pádu. (Alfréda)

Reklama

Reklama