Reklama

Reklama

Přátelé - Série 6 (1999) (série)


Jak to mohlo být 1. část (S06E15)

(epizoda)
  • USA The One That Could Have Been: Part 1

Obsahy(1)

Rachel oznámí přátelům, že se její bývalý milenec Barry a Mindy spolu rozvádějí. Všichni se rázem zamýšlejí nad tím, co by se nejspíše asi stalo, kdyby se tenkrát před šesti lety Rachel vdala za Barryho. Monika by možná zůstala tlustá a Ross by se možná nerozvedl s Carol. Phoebe by využila příležitosti a přijala práci u akciové společnosti. Joey věří, že by nejspíše ještě hrál v seriálu Tak jde čas. No a Chandler, který dostal výpověď, by se živil pomocí svého smyslu pro humor. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

Galerie (4)

Zajímavosti (7)

  • Scéna z epizody, v níž tlustá Monika (Courteney Cox) tančí s koblihou, nebyla ve scénáři. Courteney Cox čekala na place na příchod ostatních herců, zatímco režisér Kevin Bright pustil píseň „Shake Your Groove Thing“. V tom Courteney popadla koblihu a začala tancovat. Sama později řekla: „Bože, hrát tlustou Moniku bylo tak osvobozující... Mohla jsem si dělat, cokoliv se mi chtělo, protože jsem byla celá schovaná v tom krunýři s make-upem.“ (cheyene)
  • Phoebe (Lisa Kudrow) v tejto epizóde nemá žiaden príčesok alebo parochňu, čo je jeden z mála prípadov. Producenti si mysleli, že Kudrow nemá dostatočne veľké vlasy pre rolu Phoebe. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama