Reklama

Reklama

Přátelé - Série 6 (1999) (série)


Ross a Elizabetin otec (S06E21)

(epizoda)
  • USA The One Where Ross Meets Elizabeth's Dad

VOD (1)

Obsahy(1)

Ross se seznámí s otcem Elizabeth - Paulem. Tomu se Ross nelíbí, vadí mu zejména to, že je o hodně starší než jeho dcera. Ross se jej snaží nějak získat na svou stranu. Také přátelé mu slíbí, že ho před Paulem budou chválit, ale moc se jim nedaří. Zejména na Paula šokujícím způsobem zapůsobí informace, že Ross má dítě a je třikrát rozvedený. Joey má při natáčení pořadu Mac a C.H.E.E.S.E. značné problémy s malým klukem, který ovládá hrajícího robota. Phoebe začala psát knihu, kde využívá všechno, co Monika s Chandlerem prožívají a jak mluví. (TV Nova)

(více)

Recenze (6)

Dusty56 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Linie s Joey je znovu skvělá, ale tentokrát to není to nejlepší co díl nabízí. To nejlepší je Bruce Willis, který v podání táty Elizabeth je absolutně fenomenální. Hlavně díky dějové linii s ním je to skvělý díl. ()

Jaroslaf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

bruce willis je ve všech dílech fenomenální, je zde vidět, že využil svoje zkušenosti z tv seriálu Měsíční svit a zároveň do toho dal svou auru drsňáka z akčních filmů - výsledek je jedna z nejsympatičtějších cameo rolí v Přátelích vůbec :-) ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Dozvěděl jsem se, že mě chce Elizabethin otec poznat !!" - "Moment !! Nezavěšuj !! Ty nejsi Elizabethin táta ?!" ;) Geniální Bruce Willis, tady ještě hvězda absolutní velikosti !! ()

Galerie (1)

Zajímavosti (5)

  • Keď Rachel (Jennifer Aniston) stretne Paula, Elizabethinho otca (Bruce Willis), tvrdí, že nevyzerá byť taký starý, na to, že má 20-ročnú dcéru. Bruce Willis mal v čase tejto epizódy 45 rokov. Paul tvrdí, že bol veľmi mladý, keď sa narodila Elizabeth. Keď sa narodila jej predstaviteľka Alexandra Holden, Bruce Willis mal vtedy 22 rokov. (Pat.Ko)
  • Bruce Willis (Paul Stevens) se v seriálu objevil bez nároku na honorář po prohrané sázce s Matthewem Perrym (Chandler). Peníze, které měl dostat, věnoval charitě. (Kulmon)

Reklama

Reklama