poster

Přátelé - Série 7 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2000–2001, 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Komentáře uživatelů k sérii (3)

 • castor
  ****

  Noví fanoušci při četných reprízách přibývají, ti staří jsou stále věrní. Tahle nesmírně populární show skončila po deseti sezonách a 236 dílech. Bavily nápady, které vymýšlel Joey nebo Chandler, lákala stěžejní romantická linka Rosse a Rachel počínaje jejich prvním polibkem, rozchodům a návratům v průběhu všech sérií. Každý díl měl něco, situace a hlášky z leckterého by šly vytesat do mramoru. Zaslouženě kultovní večerníček pro dospělé.(18.10.2018)

 • waits
  *****

  7.série plynule navazuje na konec serie 6., dělí je jen pár minut, Chandler je ale viditelně v lepší formě, hubenější a v obličeji méně oplácaný:) Jinak, ještě pořád se latka drží vysoko, pořád se najdou bezchybně odpočinkové díly (2, 7)(2.11.2017)

 • Loki_Six
  *****

  Charles Bing: Aren't you a little too old to be wearing a dress like that? Nora Tyler Bing: Don't you have a little too much penis to wear a dress like that?(2.1.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace