Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ross se snaží poučit Bena o židovských svátcích Chanuka, ale ten se tomu urputně brání, protože nejraději má Santa Clause. Ross se tedy uchýlí k drobnému úskoku a převleče se za vánočního pásovce, aby se Benovi představil coby židovský spolupracovník Santy. Jeho šlechetný záměr se zvrtne ve chvíli, kdy do bytu přijde Joey v převleku Supermana a Chandler přestrojený za Santa Clause. Byt Phoebe už je konečně po rekonstrukci, ale ona se bojí, že se Rachel u Joeyho bydlí mnohem líp než u ní. Dává tedy Joeymu dárky, které by mohly Rachel od něj vypudit. Ale poté, co Phoebe zjistí, že stěna, která dělila ložnici na dvě, byla postavená načerno, a proto musela být následně zbouraná, rozhodne se, že by raději bydlela sama. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

kratajirka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rachel: Ahoj. Pání, je to jako pohřeb Velikonočního zajíčka. Ross: Pojďte honem, rozsvěcujeme svíčky. Phoebe: Chápu, proč je tu Superman, ale proč je dikobraz na pohřbu Velikonočního zajíčka? ()

Reklama

Galerie (7)

Zajímavosti (5)

  • Než začne Ross (David Schwimmer) vyprávět Benovi (Cole Sprouse) o slavnosti světel, tak na zemi zavadí o položené věci. Ty tam ale později už nejsou. (Duoscop)
  • Matt LeBlanc (Joey) nakoniec nemal byť v kostýme Supermana. Nestihol sa prezliecť do normálneho oblečenia a vystúpil v tomto kostýme. Môžete vidieť, ako sa Jennifer Aniston (Rachel) snaží zadržať smiech. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama