Reklama

Reklama

Přátelé - Série 7 (2000) (série)


Jak byli všichni dlouho vzhůru (S07E12)

(epizoda)
  • USA The One Where They're Up All Night

Obsahy(1)

Ross chce svým kamarádům ukázat letící kometu, a proto je vytáhne na střechu domu. Kometa ale stále není vidět, takže přátelé čekání nevydrží, na střeše nakonec zůstane jen Ross a Joey. Joeyho napadne šmírovat holky pomocí trubky, která drží dveře, a dveře tak nechtěně zabouchne. Po chvíli dostane Joey spásný nápad sejít dolů po požárním schodišti. S Rossem se ale nemůžou dohodnout, který z nich skočí z několikametrové výšky. Rachel by si ráda užila s Tagem, ale přemůžou ji vtíravé myšlenky na práci. Unavenou Phoebe stále budí požární alarm, proto ho nakonec ve vzteku hodí do odpadu. Zpátky jí ho přinese hasič, který jí sdělí, že za takové zacházení s požárním alarmem je pokuta. Ani Chandler a Monica nemohou usnout a dělají si vzájemně naschvály. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

kratajirka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

(Joey a Ross uvíznou na střeše.) Joey: Oba víme co udělat, abysme se dostali dolů. Ross: Jo, nemáme na vybranou. (Začne křičet) Tady jsme, pomozte nám, uvízli jsme na střeše a nemůžeme dolů! Joey: Rossi, já myslel sejít po požárním schodišti. Ross: Já vím, ještě jsem neskončil. (Křičí) Ale nebojte, sejdem po požárním schodišti! ()

Reklama

Galerie (3)

Zajímavosti (4)

  • Keď Chandler (Matthew Perry) nemohol spať, rozsvietil nočnú lampu. Ale v ďalšom zábere je lampa zrazu vypnutá. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama