Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Za Rachel přijde do kavárny její dávná kamarádka ze školy, s níž prožila svůj jediný bláznivý úlet, když se s ní v opilosti líbala. Domluví si večeři, ale Phoebe Rachel tento úlet nevěří, takže s nimi jde na večeři i ona. Tam Rachel Mellisu políbí a ta se jí přizná, že ji miluje. Joeymu je líto, že Monica nepozvala jeho rodiče. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

PKD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možná bych to tak vysoko nehodnotil (no,4 by to dostalo stejně),pokud by tam nebyla moje Winonka se super účesem (pro ni ne moc typický),který ji fakt moc slušel tak,že by mohla hrát sestru Anistonové.:) ()

kamigava13 

všechny recenze uživatele

Přátelé jsem nikdy moc nežral, přijde mi to jako moc extrovertní svět, ve kterém žijou a já jsem introvert, který čerpá energii ze samoty a vnitřního světa no... Nicméně tuto epizodu jsem si vyhledal hlavně díky mé lásce Winonce, které to zde naprosto sluší, i když má úplně jiný styl než obvykle (černá a zase černá na sto způsobů), ten účes podobný Aniston, elegantní modré šaty a decentní perly na krku. Prostě nádherná kombinace! A je to rok potom, co dostala vlastní hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. A na konci epizody se jako bonus dozvím, že je skrytá lesbička a tajně dlouho miluje Rachel. Ach, já též miluju lesby a jejich vnímání krásy a křehkosti ženského pohlaví, kterému se muži vůbec neblíží a neporozumí mu. ()

Reklama

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama