Chandler zpanikařil a v den svatby utekl. Ross se ho snaží najít, ale bez úspěchu, a tak mu pomáhá i Phoebe. Rachel se má zatím pokusit zdržet Moniku. To se jí ale moc nedaří. Rachel s Phoebe najdou v koši u záchodu těhotenský test a vydedukují, že Monika je těhotná. Později v hotelu Chandler zaslechne jejich hovor o Moničině dítěti. Znovu zmizí, ale ukáže se, že byl jen koupit něco pro miminko. Chandler řekne Monice, že ví o dítěti, ta je ale překvapená, sama totiž o ničem neví. (TV Nova)

Mayacz

Nevím asi jsem si toho prostě všimla až po letech,ale malá zajímavost pro fanoušky kapely Foo Fighters na konci tohoto dílu a této série hraje velmi známá písnička Everlong... Chtěla jsem jen připomenout, že s každým kouknutím a otočením se za přáteli mi vždy přinese něco nového.. Nikdy mě nepřestanou bavit je to můj evergreen. :) ()

• Rachel (Jennifer Aniston) si myslela, že sa Joey (Matt LeBlanc) na svadbe nezúčastní, pretože mešká, tak ide hľadať iného oddávajúceho a narazí na grécku pravoslávnu svadbu. Priezviská nevesty a ženícha sú Anastassakis a Papasifakis. Otec Jennifer Aniston sa volal John Anastasakis. (Pat.Ko)