Reklama

Reklama

Přátelé - Série 8 (2001) (série)


Pomluvy (S08E09)

(epizoda)
  • USA The One with the Rumor

Obsahy(1)

Na Den díkuvzdání Monika potká Willa Colberta, známého ze střední školy, který byl tenkrát také obézní jako ona, a pozve ho na sváteční večeři. Při přípravě jídla Chandler s Phoebe předstírají, že sledují fotbal, aby nemuseli Monice pomáhat v kuchyni. Tradičního krocana nakonec chce jíst pouze Joey. Při jídle vychází najevo pomluva, kterou kdysi Ross s Willem rozšířili o Rachel, a Rachel je pořádně naštvaná. Willa zase zaskočí, že Ross s Rachel chodil a že s ní čeká dítě. (TV Nova)

(více)

Recenze (12)

vydumnica 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

The One with Brad Pitt!!! Tak toto bolo perfektné. Píše sa rok 2001, Jennifer & Brad čerstvo zosobášení. Aký dobrý nápad dať ho do Priateľov. Škoda, že u mňa nenastal ten moment prekvapenia ako u publika, keďže som vedela, že tam bude. Všetko super. I hate Rachel Green Club, Joey a ten obrovský yummy moriak, Phoebe a Chandler akože sledujúci futbal, Phoebe na Brada Pitta pokukujúca, Brad Pitt na Rachel Green "I hate you" zazerajúci, atď.  Well done, Friends. 👍👍👍 ()

Galerie (2)

Zajímavosti (6)

  • Chandler (Matthew Perry) předstírá sledování amerického fotbalu a Monice (Courteney Cox) řekne, že Anderson zase skóroval, načež Phoebe (Lisa Kudrow) řekne, že žádný Anderson neexistuje. Ve skutečnosti měli Detroit Lions v tomto zápase hráče Scottieho Andersona, který zahrál poslední touchdown. (Kulmon)
  • Když Brad Pitt (Will Colbert) vstoupil poprvé do bytu Moniky (Courteney Cox), tak publikum, před kterým se seriál natáčel, začalo tak hlasitě křičet, že Pitta nemohl nikdo slyšet. (Poker_Face)

Reklama

Reklama